Gwiazdy na urodzinach u Lewandowskich 30. urodziny Lewandowskich! Paulina Sykut z mężem na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich Edyta Pazura na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich
Gwiazdy na urodzinach u Lewandowskich
Bal do rana!
1/7
Gwiazdy na urodzinach u Lewandowskich

 

Robert Lewandowski świętował swoje 30. urodziny 21 sierpnia, z kolei Anna Lewandowska kończy 30 lat już 7 września. Z tej okazji najsłynniejsza polska para wyprawiła wielki bal z udziałem gwiazd i przyjaciół. Pilnie strzeżona impreza odbyła się w Warszawie w budynku DESY przy ul. Pięknej i miała charakter charytatywny. Zaproszeni goście przynieśli dla pary mnóstwo prezentów, obowiązywał ich jednak zakaz robienia zdjęć w jej trakcie. I tak się stało - na Instagramach ciężko znaleźć jakiekolwiek fotki z hucznego balu, wyłamali się tylko Edyta Pazura oraz sami Lewandowscy! Na miejscu pojawili się jednak paparazzi, którzy sfotografowali zaproszone gwiazdy i prezenty, jakie dostali! Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz także: Wzruszające życzenia dla Roberta od Ani z okazji 30. urodzin! Tak pięknie jeszcze o nim nie napisała

 

2/7
30. urodziny Lewandowskich!

 

Ania i Robert mają urodziny blisko siebie, dlatego też zorganizowali wielką, wspólną imprezę dla znajomych i przyjaciół! Jak podaje "Fakt" na ich balu zagrali Quebonafide i Tede, a trenerka przygotowała dla wszystkich na zakończenie paczkę ze zdrowymi produktami jej marki. Kto bawił się na hucznej "trzydziestce" Lewandowskich?

 

 

 

3/7
Paulina Sykut z mężem na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Paulina Sykut - Jeżyna pojawiła się z mężem, Piotrem Jeżyną. Dla pary przynieśli trunek. Ponadto - na imprezie pojawili się m.in. Anna i Sławomir Peszkowie, Olivier Janiak, Kuba i Agnieszka Wesołowscy, Mariola Bojarska Ferenc, Monika Pyrek, Agnieszka Hyży, Maja Bohosiewicz czy Paulina Krupińska. 

 

4/7
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

To może zaskakujące, ale Lewandowscy przyjaźnią się również z Martyną Wojciechowską i Przemkiem Kossakowskim! Gwiazdy TVN na imprezę do sportowca i jego żony przyszli trzymając się za ręce!

 

Ania jest wielką fanką podróżniczki:

Pytacie mnie często, kim się inspiruję - Są to osoby zarówno ze świata sportu, nauki, jak i podróży. Jedną z nich jest Martyna Wojciechowska - Kiedyś będąc młodsza zawsze chciałam Ją spotkać - dzisiaj widujemy się co jakiś czas choćby na kawie i rozmawiamy, jak dwie mamy, kobiety, motywatorki. I wiecie o czym?  O tym jak to być mamą, tą zmęczoną, niewyspaną, ale też aktywną zawodowo i niezależną, tą mamą która podąża z pełną miłością za potrzebami swojego dziecka, tą mamą która się uśmiecha nawet jak jest jej trudno, tą która chce być najlepszym przykładem dla swojego dziecka jak i dla innych. Mamą być dobrze jest! Martyna, dziękuję Ci za dziś! Jesteś moją inspiracją! ❤️ - pisała kiedyś Anna Lewandowska.

5/7
Edyta Pazura na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Edyta Pazura wyłamała się i pokazała zdjęcie swojej stylizacji na Instagramie. Na urodzinach Lewandowskich szalała w małej czarnej od Violi Piekut (ulubionej projektantki Ani), która również pojawiła się na imprezie w towarzystwie Agnieszki Hyży! 

 

6/7
Kuba Wojewódzki na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć Kuby Wojewódzkiego! Gwiazdor TVN miał dla pary piękny bukiet!

 

7/7
Andrzej Wrona na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Z kolei Andrzej Wrona postanowił sobie zrobić żart - Lewandowskim podarował całe pudełko chipsów! ;)