Halina Młynkowa, Leszek Wronka, Grzegorz Hyzy, Agnieszka popielewicz, Patrycja Sołtysik, Andrzej Sołtysik Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka Ryszard Kalisz i Dominika Lis w czarnej sukience Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop w ślubnej sukni Kamilla Baar i Piotr Kochański w czarnej sukni
Halina Młynkowa, Leszek Wronka, Grzegorz Hyzy, Agnieszka popielewicz, Patrycja Sołtysik, Andrzej Sołtysik
East News
1/9
Halina Młynkowa, Leszek Wronka, Grzegorz Hyzy, Agnieszka popielewicz, Patrycja Sołtysik, Andrzej Sołtysik
East News

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub z zaskoczenia, podobnie Kamilla Baar z Piotrem Kochańskim oraz Ryszard Kalisz z młodszą o 30 lat Dominiką Lis. Oto nasz przegląd najbardziej spektakularnych i zaskakujących ślubów w polskim- show-biznesie.

Halina Młynkova i Agnieszka Popielewicz, czyli panny z odzysku poślubiły kawalerów również z odzysku :).

Ślub Haliny i Leszka Wronki odbył się w walentynki w klasztorze Benedyktynów w Pradze. A na hucznym weselu bawiło się ponad 300 gości w tym Ewa Farna.

Agnieszka Popielewicz, teraz Hyży, chciała wziąć swój ślub z Grzegorzem w sekrecie. Para wyjechała niby na wakacje do Rzymu, tam przysięgali sobie miłość w otoczeniu tylko najbliższej rodziny, ale i tak ktoś zrobił kilka zdjęć i ślubna okładka była nie do uniknięcia. 

Tajemnicę udało się zachować Kamilli Baar, która wzięła cichy ślub z adwokatem Piotrem Kochańskim w Lizbonie. Antonina Turnau wyszła za Marka Kondrata, a Marta Żmuda-Trzebiatowska za Kamila Kulę. Za to Andrzej Sołtysik stwierdził, że do trzech razy sztuka. Po dwóch rozwodach i walce z nałogiem dziennikarz poślubił Patrycję Czop i niedługo potem został tatą!

Zobacz naszą ślubna galerię.

 

2/9
Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka
East News

Halina Mlynkova i Leszek Wronka zapoczątkowali sezon na śluby w 2015 roku. Ich ślub 14 lutego 2015 roku był bardzo wystawny, a sama panna młoda miała aż trzy sukienki! Mlynkova wybrała suknię od Violi Piekut, Ewy Ciepielewskiej oraz  Magdy Makarewicz i Ewy Rubasińskiej.

3/9
Ryszard Kalisz i Dominika Lis w czarnej sukience
East News
Ryszard Kalisz i Dominika Lis wzięli ślub w marcu. Kalisz i jego młodsza o 30 lat żona świętowali ten wyjątkowy dzień w jednej z warszawskich restauracji, w kameralnym gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Ślub wzięli w urzędzie stanu cywilnego. A już w maju świętowani narodziny ich synka. 
4/9
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop w ślubnej sukni
East News

Andrzej Sołtysik i jego młodsza o 23 lata partnerka Patrycja Czop ślub wzięli w maju, w Krakowie. 

A we wrześniu powitali na świecie swojego pierwszego synka.

5/9
Kamilla Baar i Piotr Kochański w czarnej sukni
East News

Kamilla Baar i Piotr Kochański pobrali się w tajemnicy na początku lipca w Lizbonie. Podobno Kamilla na ślub założyła koralową suknię marki Marc Cain, a w dłoniach trzymała wiązankę kwiatów, którą świadkowie przywieźli na tę okazję aż z Krakowa. Dyskretna ceremonia odbyła się w jednym z pałaców w Lizbonie, w ulubionym mieście pary młodej.

6/9
Okładka z Agnieszką Popielewicz i Grzegorzem Hyżym z ich ślubem w Rzymie
Interent

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zaskoczyli wszystkich, bo nikt się nie spodziewał, że po zaledwie 3 miesiącach narzeczeństwa wezmą ślub.  Skromny ślub w Rzymie odbył się pod koniec lipca, Agnieszka miała na sobie sukienkę od Violii Piekut.

7/9
Antonina Kondrat w czarnych spodniach i Marek Kondrat w ciemnych okularach na ulicy w Krakowie

O ślubie Antoniny Turnau i Marka Kondrata mówiło się od jakiegoś czasu, ale nikt w to nie wierzył. A jednak w połowie września w winiarni Kondrata miała miejsce ich ślubna uroczystość w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Antonina jest młodsza od Kondrata o 38 lat.  Od czasu ślubu para coraz częściej pojawia się razem publicznie.

 

8/9
Marta Żmuda-Trzebiatowska w białej sukni

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamila Kula pobrali się pod koniec września. Również nikt nawet nie wiedział, że aktorzy są parą. A tu nagle okazało się ze biorą ślub.

9/9
Kamil Kula w krawacie

Teraz już pokazują się razem na salonach, a nie tylko na scenie w Teatrze Kwadrat, gdzie oboje graja. Ładna para?