Roksana Węgiel podczas Festiwalu w Opolu 2019 Sylwia Grzeszczak podczas Festiwalu w Opolu 2019 Ania Dąbrowska i Kasia Stankiewicz podczas Festiwalu w Opolu 2019 Edyta Górniak podczas Festiwalu w Opolu 2019 Majka Jeżowska i Ania Wyszkoni podczas Festiwalu w Opolu 2019
Gwiazdy podczas Festiwalu w Opolu 2019

Przed nami pierwszy dzień festiwalu w Opolu 2019! Na scenie pojawi się plejada polskich gwiazd, które od kilku dni intensywnie ćwiczą swój występ podczas prób. Fotoreporterzy przyłapali, jak pracują m.in. Sylwia Grzeszczak, Ania Wyszkoni, Roksana Węgiel czy Edyta Górniak. Kto jeszcze dziś pojawi się na scenie? Zobacz zdjęcia z prób!

1/5
Roksana Węgiel podczas Festiwalu w Opolu 2019

Na festiwalu w Opolu nie mogło zabraknąć najmłodszej gwiazdy polskiej sceny, ale również jednej z najpopularniejszych. Roksana Węgiel wykona swój wielki, eurowizyjny hit - "Anyone I Want To Be"!

2/5
Sylwia Grzeszczak podczas Festiwalu w Opolu 2019

Pierwszego dnia podczas koncertu "Od Opola do Opola" zaśpiewa również Sylwia Grzeszczak. Gwiazda podczas prób postawiła na żywe kolory! Ciekawe, czym zaskoczy nas wieczorem!

3/5
Ania Dąbrowska i Kasia Stankiewicz podczas Festiwalu w Opolu 2019

Opolski koncert bez hitów Ani Dąbrowskiej i Kasi Stankiewicz? Niemożliwe! Ania zaśpiewa hit "Porady na zdrady", zaś Varius Manx... Przekonany się wieczorem!

4/5
Edyta Górniak podczas Festiwalu w Opolu 2019

Na scenie w Opolu pojawi się również Edyta Górniak, która zaśpiewa swój nieśmiertelny hit "To nie ja", a więc bez zaskoczeń. Musimy przyznać, że w kreacji od Ewy Minge prezentowała się zjawiskowo! 

5/5
Majka Jeżowska i Ania Wyszkoni podczas Festiwalu w Opolu 2019

Majka Jeżowska przed festiwalem w Opolu odebrała prestiżową nagrodę. Z kolei tęczowa Ania Wyszkoni oczaruje dziś publiczność piosenką "Nie chcę Cię obchodzić". Na kogo czekacie najbardziej?