Gwiazdy na otwarciu centrum stomatologicznego
EastNews

Na warszawskim Powiślu odbyło się wczoraj uroczyste otwarcie centrum dentystycznego z udziałem wielu gwiazd! Wśród nich pojawili się m.in. Agnieszka Kaczorowska z mężem, Maciejem Pelą oraz Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski. Kto jeszcze? Zobacz w naszej galerii poniżej!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zadała szyku w stylizacji za ponad 10 tys. zł! Warta swojej ceny? 

1/5
Agnieszka Kaczorowska w sukience we wzory z mężem, Maciejem Pelą
EastNews

Agnieszka Kaczorowska, choć jest w zaawansowanej ciąży, pojawiła się wśród tłumów na otwarciu Warsaw Dental Center w Warszawie. Towarzyszył jej mąż, Maciej Pela. Para jakiś czas temu zdradziła, że spodziewają się córeczki! Wyglądali na bardzo szczęśliwych!

2/5
Kasia Dziurska w czerwonym garniturze i Emilian Gankowski
EastNews

Na imprezie pojawili się również Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. To aktualnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie, a wszystko za sprawą ich występu w "Dance Dance Dance". Kibicujecie im?

3/5
Kasia Cichopek z mężem w szarej kreacji
EastNews

Kasia Cichopek na otwarcie zabrała męża, Marcina Hakiela. Ich wspólne wyjścia to rzadkość! Jak Wam podoba się stylizacja gwiazdy "M jak miłość"? My dajemy 9 na 10 (mały minusik za torbkę)! 

4/5
Gwiazdy na otwarciu centrum stomatologicznego
EastNews

Na otwarciu pojawili się również Ewa Minge, Grażyna Wolszczak, Tomasz Ciachorowski oraz dawno niewidziana Renata Gabryjelska. 

5/5
Gwiazdy na otwarciu centrum stomatologicznego
EastNews

Ale również Anna Jurksztowicz, Mandaryna oraz Joanna Racewicz. W naszej sondzie zagłosujcie na najlepszą stylizację tego wieczoru!