Materiały prasowe
Piękna pogoda i długie, ciepłe wieczory, zachęcają do wspólnego spędzania czasu przy dobrym jedzeniu i muzyce. Tak było podczas wydarzenia Spritz Up Your Day pod hasłem #Happytogether, inaugurującej tegoroczny sezon imprezowy. Zaproszeni mogli cieszyć się fantastyczną atmosferą w doborowym towarzystwie i włoskimi przekąskami. Za muzykę tworzącą klimat imprezy prosto ze słonecznej Italii odpowiedzialny był duet Bass Astral x Igo. Wśród gości znalazły się takie gwiazdy jak Marieta Żukowska i Zosia Zborowska.
1/5
Materiały prasowe

Piękna pogoda i długie, ciepłe wieczory, zachęcają do wspólnego spędzania czasu przy dobrym jedzeniu i muzyce. Tak było podczas wydarzenia Spritz Up Your Day pod hasłem #Happytogether, inaugurującej tegoroczny sezon imprezowy.

 

Zaproszeni mogli cieszyć się fantastyczną atmosferą w doborowym towarzystwie i włoskimi przekąskami. Za muzykę tworzącą klimat imprezy prosto ze słonecznej Italii odpowiedzialny był duet Bass Astral x Igo. Wśród gości znalazły się takie gwiazdy jak Marieta Żukowska i Zosia Zborowska.

 

Zobacz zdjęcia z imprezy na kolejnych stronach!

2/5
Materiały prasowe

Wśród gwiazd, które gościły na imprezie były Marieta Żukowska i Zosia Zborowska.

3/5
Materiały prasowe

Impreza odbyła się w przestrzeni Patio klubu Smolna 38. Wydarzenie trwało do późnych godzin nocnych, serwowano na nim Aperol Spritz.

4/5
Materiały prasowe

Popularne aktorki świetnie się bawiły i pozowały do zdjęć.

5/5
Materiały prasowe

Na imprezie nie zabrakło oczywiście tańca przy muzyce duetu Bass Astral x Igo.