Gwiazdy na imprezie See Bloggers w Łodzi
ONS/EASTNEWS

Anna Lewandowska, Roksana Węgiel, Jan Dąbrowski, Magda Bereda i wiele innych gwiazd sieci pojawiło się na imprezie See Bloggers 2019 w Łodzi! Czym jest See Bloggers 2019? To największy festiwal w Polsce dla influencerów, bloggerów, youtuberów i innych twórców internetowych. Podczas imprezy odbywają się spotkania, warsztaty i panele dyskusyjne, podczas których znani i lubiani zdradzają, jak ważna i wielka jest siła mediów społecznościowych. Zobaczcie, kto pojawił się na imprezie! 

Zobacz także: Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

1/5
Anna Lewandowska na imprezie See Bloggers w Łodzi

Na miejscu nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej, którą na Instagramie śledzi aż 2,3 mln internautów. Nic dziwnego, że trenerka jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce!

2/5
Magda Bereda na imprezie See Bloggers w Łodzi

23-letnia piosenkarka, Magda Bereda, postawiła na odważną stylizację! A na swoim Instagramie ma ponad 600 tys. fanów. 

3/5
Roksana Węgiel na imprezie See Bloggers w Łodzi

Roksana Węgiel jest przede wszystkim piosenkarką, ale na swoich socialach 14-latka gromadzi ogromne ilości fanów. Jej stylizacja to letni hit!

4/5
Jan Dąbrowski na imprezie See Bloggers w Łodzi

Król jest tylko jeden? Janka Dąbrowskiego nie mogło zabraknąć na imprezie See Bloggers 2019. W końcu niewielu chłopaków w Polsce może pochwalić się 1,3 mln fanów na Instagramie czy 1,4 mln subskrybentów na YouTubie! 

5/5
Littlemooonster96 na imprezie See Bloggers w Łodzi

Angelika Mucha, największa fanka Justina Biebera na świecie, ma aż 1,5 mln fanów na Instagramie. Ma też na swoim koncie udział w "Agencie" czy "Tańcu z Gwiazdami"!