Małgorzata Foremniak w zielonym staniku

Małgorzata Foremniak wspomina związek z Rafałem Maserakiem: "Byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest starsza"

Małgorzata Foremniak w zielonym staniku

Małgorzata Foremniak opowiedziała o związku z Rafałem Maserakiem! Aktorka będzie gościem w poniedziałkowym programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", w którym opowie o relacji, jaka połączyła ją z tancerzem  na planie "Tańca z Gwiazdami". Para poznała się w tanecznym show, a ze swoją miłość długo się ukrywała. Kiedy w 2007 roku wyszło na jaw, że Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka łączy gorące uczucie, wiele osób było zszokowanych tym faktem. Głównie z tego powodu, że aktorka jest starsza od tancerza o 17 lat! W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Foremniak przyznała, że musiała być bardzo silna w tej relacji:

Bardzo. (…) Prasa olbrzymią zrobiła mi krzywdę wtedy, może wówczas byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest dużo starsza od partnera.

Związek aktorki i tancerza był bardzo medialny, a wszyscy chcieli wiedzieć, jak im się układa i czy rzeczywiście to coś poważnego. Po latach gwiazda przyznała, co dała jej relacja z Rafałem Maserakiem i ta burzliwa miłość:

Dość duża edukacja. Myślę, że życie daje mi wyzwania żebym badała swoją siłę.

Niedawno pojawiła się informacja, że wkrótce pojawi się kolejna edycja tanecznego show, ale tym razem z parami, które dały się poznać w starych sezonach. Czy Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak zdecydowaliby się ponownie zatańczyć razem?

 

Najbliższe wydanie programu "Demakijaż" w poniedziałek o 22.00 na antenie Polsat Cafe.

 

Zobacz: Rafał Maserak wreszcie naprawdę zakochany! Koniec z opinią „lowelasa”?

 

Małgorzata Foremniak wspomina związek z Rafałem Maserakiem

Małgorzata Foremniak w niebieskim płaszczu

 

Czy znowu zatańczą razem na parkiecie?

Małgorzata Foremniak w programie
ONS

Przeładuj

"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

zobacz 00:45