Flesz Fashion Night 2018 - muzy razem
ONS.pl

 

Za nami siódma już odsłona prestiżowej imprezy "Flesz Fashion Night", która jest skierowana przede wszystkim do miłośników mody. Dziewięciu topowych polskich projektantów zaprezentowało swoje najnowsze kolekcje. Każdy z nich wybrał sobie muzę, dla której stworzył unikatowy projekt haute couture. Maciej Zień zaprosił do współpracy swoją wieloletnią przyjaciółkę, Małgorzatę Kożuchowską. Z kolei duet Paprocki&Brzozowski postawił na żywiołową idolkę nastolatek, Julię Wieniawę.

Zobaczcie wszystkie muzy projektantów i zdecydujcie, która z nich wypadła najlepiej!

 

POLECAMY: Ponad 60 gwiazd na imprezie "Flesz Fashion Night"! Zadały szyku! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała zjawiskową suknię z delikatnymi, koronkowymi wstawkami oraz zmysłowym dekoltem w literę V. Autorem tego dzieła jest Maciej Zień. 

 

Ada Fijał zaprezentowała z kolei barwną kreację przygotowaną przez Ranitę Sobańską. Trudno było przejść obok niej obojętnie!

 

Julia Wieniawa w świeżej i odważnej kreacji, która wyszła spod ręki mistrzów w swoim fachu: Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. 

 

Marta Kuligowska prezentowała kreację przygotowaną przez jej przyjaciółkę, Lidię Kalitę. Gwiazda TVN ufa projektantce bezgranicznie i często pojawia się na oficjalnych imprezach właśnie w jej projektach

 

Agnieszka Woźniak-Starak również została muzą uzdolnionego projektanta. Prowadząca "Ameryka Express" zaprezentowała kreację stworzoną przez Mariusza Przybylskiego.

 

Aleksandra Żebrowska wyróżniała się na tle pozostałych muz. Wszystko za sprawą kreacji, którą przygotowała dla niej Agnieszka Maciejak. Soczyste kolory, pełne szaleństwo - to lubimy!

 

Marieta Żukowska na ten jeden wieczór zamieniła się w prawdziwego wampa! Łukasz Jemioł zaczarował aktorkę i sprawił, że wyglądała naprawdę zmysłowo! 

 

Katarzyna Zielińska przyjaźni się z dziewczynami z Bizuu. Nic dziwnego, że to właśnie ona została ich muzą na gali "Flesz Fashion Night" 2018!

 

Edyta Herbuś została z kolei muzą duetu MMC. Tego wieczoru wyglądała jak milion dolarów!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night 2018
...
ONS.pl
Edyta Herbuś
...
East News
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night
...
ONS
Marta Kuligowska
...
East News
Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night
...
ONS
Małgorzata Kożuchowska
...
East News
Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska na Flesz Fashion Night 2018
...
ONS.pl
Marieta Żukowska
...
East News
Ada Fijał
Ada Fijał na Flesz Fashion Night
...
ONS
Wyniki plebiscytu:
Julia Wieniawa...
Edyta Herbuś...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Marta Kuligowska...
Aleksandra Żebrowska...
Małgorzata Kożuchowska...
Katarzyna Zielińska...
Marieta Żukowska...
Ada Fijał...