Jamie Dornan i Dakota Johnson na Oscarach 2017, Jamie Dornan z żoną Amelią Warner na Oscarach Jamie Dornan i Dakota Johnson na scenie podczas Oscarów 2017 Oscary 2017: Jamie Dornan i Amelia Warner Jamie Dornan i Dakota Johnson na rozdaniu Oscarów 2017 w Los Angeles Dakota Johnson i Jamie Dornan na premierze Ciemniejszej strony Greya w Londynie
Jamie Dornan i Dakota Johnson na Oscarach 2017, Jamie Dornan z żoną Amelią Warner na Oscarach
Eastnews
Między aktorami jednak zaiskrzyło na planie "Greya"?
1/9
Jamie Dornan i Dakota Johnson na Oscarach 2017, Jamie Dornan z żoną Amelią Warner na Oscarach
Eastnews

Podczas tegorocznych Oscarów na scenie pojawili się bohaterowie ostatnich tygodni - Jamie Dornan i Dakota Johnson, którzy wręczali statuetkę w jednej z kategorii. Gdy pojawili się na scenie, Dakota Johnson uśmiechnęła się do Jamiego i powiedziała: "Wyglądasz znajomo". Aktor wyglądał na bardzo zaskoczonego jej słowami. Zobaczcie sami!

 

Jamie Dornan i Dakota Johnson podczas gali wręczenia Oscarów:

 

Po tym, jak Jamie zszedł ze sceny, skierował się prosto do swojej żony Amelii Warner, z którą pojawił się na gali rozdania nagród. Żona Dornana nie odstępowała go ponoć na krok. Dlaczego? Dowiecie się z kolejnych slajdów!

 

Zobacz: Dakota Johnson wystylizowała się na... Oscara? "Biegało za mną 20 ochroniarzy!"

2/9
Jamie Dornan i Dakota Johnson na scenie podczas Oscarów 2017
Eastnews

Jamie Dornan i Dakota Johnson podczas kręcenia "Ciemniejszej strony Greya" mieli do zagrania wiele odważnych scen. Para podkreślała, że ładniej im się gra w 2. części, bo mają do siebie większe zaufanie. Aktor w wywiadach podkreślał, że jego żona nie jest zazdrosna o Dakotę, jednak nie zdecydowała się obejrzeć filmu z ich udziałem...

Amelia nie chce widzieć tego filmu. Wspiera mnie w pracy, ale nie byłaby w stanie oglądać mnie w takich scenach, mimo że wie, że to tylko gra. To jest jej decyzja, a ja ją szanuję - mówi aktor w "USA Today". 

Zobacz: Filmowy Grey to przykładny tata! Zobacz ZDJĘCIA Jamiego Dornana z żoną i dziećmi

 

Żona Dornana towarzyszyła mu jednak podczas premiery filmu w Londynie oraz ostatnio pojawiła się z nim właśnie na Oscarach. Para pozowała razem do zdjęć, udzielała wywiadów, uśmiechała się. Amelia przez cały wieczór była przy mężu, również podczas after party Vanity Fair. Tam ponoć między parą doszło do kłótni!

 

Zobacz: Dakota Johnson i Jamie Dornan nie znoszą się? Gwiazda "Ciemniejszej strony Greya" zdradziła prawdę!

 

3/9
Oscary 2017: Jamie Dornan i Amelia Warner
EastNews

Jak podają amerykańskie media, jedna z osób, która pojawiła się na after party Vanity Fair, słyszała kłótnię Dornana z żoną Amelią. Ponoć para sprzeczała się o Dakotę Johnson!  Amelii nie podobał się wspólny występ męża i jego partnerki z filmu. Krzyczała do niego, że się za nią oglądał, a przyszedł na galę z nią.

 

Co o tym myślicie? Czy to tylko plotki mające na celu podnieść zainteresowanie filmem "Ciemniejsza strona Greya" czy rzeczywiście żona Dornana ma prawo być zazdrosna o Dakotę?

 

Na tym filmu widać, jak dobrze Jamie i Dakota bawili się za kulisami podczas rozdania Oscarów:

 
4/9
Jamie Dornan i Dakota Johnson na rozdaniu Oscarów 2017 w Los Angeles
Eastnews
5/9
Dakota Johnson i Jamie Dornan na premierze Ciemniejszej strony Greya w Londynie
Eastnews
6/9
Gwiazdy na gali wręczenia nagród BAFTA
7/9
Jamie Dornan, Dakot Johnson
East News
8/9
Dakota Johnson
East News
9/9
Jamie Dornan
EastNews