Renee Zellweger ze swoim chłopakiem Beyonce w czerwonej sukni na Oscarach 2009, Hugh Jackman na Oscarach 2009 Sacha Baron Cohen przyniósł na Oscary urnę z "prochami Kim Dzong Una" Adrien Brody na Oscarach 2003, Halle Berry w złotej sukni na Oscarach 2003 Zbigniew Rybczyński otrzymał Oscara za krótkometrażowy film "Tango"
Wpadki na gali Oscarów
East News

Przed nami oscarowa noc! Noc wielkich emocji, pięknych kreacji, ale też wpadek... Przypominamy te najbardziej pamiętne.Jennifer Lawrence przewróciła się na oscarowej gali w 2013 roku, kiedy odbierała Oscara w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa". Najprawdopodobniej wszystkiemu winna była zbyt długa suknia Jennifer.

1/9
Renee Zellweger ze swoim chłopakiem
EastNews

Renée Zellweger w 2013 roku podczas Oscarowej gali wręczała nagrodę w kategorii "najlepsza muzyka" i "najlepszy utwór". Aktorka przed galą wypiła za dużo drinków i podczas wręczania Oscara nie była w stanie odczytać imienia i nazwiska zwycięzcy z kartki. Pomóc jej musieli koledzy z filmu "Chicago".

 

Zobacz: Co Renée Zellweger zmieniła w swojej twarzy?

2/9
Beyonce w czerwonej sukni na Oscarach 2009, Hugh Jackman na Oscarach 2009
EastNews

W 2009 roku podczas oscarowej gali Hugh Jackman zatańczył z Beyoncé na scenie. Podczas namiętnego tańca nagle ramiączko sukienki Beyoncé się zsunęło i całemu światu ukazał się prawy sutek piosenkarki... Niezła wpadka!

 

Zobacz też: Beyoncé kupiła buty za… ponad milion złotych! ZDJĘCIA

3/9
Sacha Baron Cohen przyniósł na Oscary urnę z "prochami Kim Dzong Una"
EastNews

Sacha Baron Cohen w 2012 roku przyniósł na galę oscarową urnę z "prochami Kim Dzong Una" - tak przynajmniej twierdził. Aktor rozsypał "prochy" na czerwonym dywanie. Przy okazji "prochy" wylądowały na eleganckich sukniach gwiazd przechodzących akurat obok Cohena.

 

Sprawdź też: Nowy hit internetu: Tak w Korei Północnej pokazują zmyślone mecze Mundialu [WIDEO]

4/9
Adrien Brody na Oscarach 2003, Halle Berry w złotej sukni na Oscarach 2003
EastNews

W 2003 roku Adrien Brody dostał Oscara w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy" w "Pianiście". Brody był tak zaskoczony wygraną, że z radości namiętnie pocałował Halle Berry prosto w usta. Berry wręczała mu nagrodę.

 

Więcej: WPADKA: Halle Berry z odsłoniętym sutkiem na nagraniu show Lettermana

5/9
Zbigniew Rybczyński otrzymał Oscara za krótkometrażowy film "Tango"
EastNews

Zbigniew Rybczyński w 1983 roku otrzymał Oscara za krótkometrażowy film "Tango". Rybczyński wyszedł na chwilę z gali zapalić papierosa, a kiedy chciał wrócić na imprezę, ochrona nie chciała go wpuścić. Ochroniarze nie uwierzyli, że niechlujnie ubrany mężczyzna to zdobywca Oscara! Skończyło się na awanturze i wezwaniu policji!

 

Który film powinien dostać Oscara? GŁOSUJCIE!

6/9
Samuel L. Jackson i John Travolta w filmie "Pulp Fiction"
EastNews

Samuel L. Jackson był rozwścieczony tym, że nie dostał Oscara w 1994 roku za rolę w "Pulp Fiction". Upust swoich emocjom dał przed kamerami - ze złości zaczął publicznie przeklinać!

 

Zobacz też: Czy Leonardo DiCaprio w końcu dostanie Oscara? Znamy typy bukmacherów!

7/9
Angelina Jolie w czarnej sukni na Oscarach w 2012 roku
EastNews

Angelina Jolie podczas oscarowej gali w 2012 roku miała na sobie długą czarną suknię. Najwyraźniej kreacja odsłaniała za mało szczupłego ciała Angeliny, dlatego aktorka co chwilę coraz bardziej wysuwała swoją prawą nogę. Wyglądało to komicznie!

 

Sprawdź koniecznie: Brad Pitt ZDRADZIŁ Angelinę Jolie z Seleną Gomez? Aktorka jest na niego wściekła!

8/9
Cher w przezroczystej sukni na Oscarach w 1988 roku
EastNews

Gwiazdy coraz częściej pokazują więcej ciała na czerwonym dywanie podczas Oscarów, jednak w 1988 roku Cher swoją kreacją przyćmiła wszystkich. Kilka błyszczących koralików ledwie przykryło biust i części intymne piosenkarki.

 

Więcej: "Wszyscy mieliśmy udział w tragedii Amy". Dokument o Amy Winehouse walczy o Oscara

9/9
Michael Moore na Oscarach w 2003 roku
EastNews

Michael Moore, gdy odbierał w 2003 roku Oscara za film "Zabawy z bronią", zamiast wygłosić podziękowanie, zdecydował się na przemowę polityczną. - Żyjemy w czasach, w których ktoś wysyła nas na wojnę z fikcyjnych powodów. Jesteśmy przeciwko tej wojnie, panie Bush. Wstyd mi za pana - mówił Moore.

 

Przeczytaj koniecznie: Oscary 2016 - Akademia posądzona o rasizm? Zobaczcie to WIDEO!