Premiera Sztuki kochania - aktorzy i twórcy pozują do zdjęć Magdalena Boczarska w Gdańsku - premiera Sztuki kochania Magdalena Boczarska w kolorowej sukience na premierze Sztuki kochania Piotr Woźniak-Starak i Magda Boczarska na premierze Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w Gdańsku Piotr Woźniak-Starak i Maria Sadowska w Gdańsku na premierze Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
Premiera Sztuki kochania - aktorzy i twórcy pozują do zdjęć
Eastnews
1/6
Premiera Sztuki kochania - aktorzy i twórcy pozują do zdjęć
Eastnews

Aktorzy i twórcy filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" najpierw zaprezentowali swój film przed warszawską publicznością i innymi gwiazdami w Warszawie, a później udali się do Gdańska na kolejną premierę filmu. Tym razem obyło się bez kontrowersji, jak na warszawskiej premierze, gdy dzień po imprezie plotkowano na temat dziwnego przemówienia Piotra Woźniaka-Staraka. W Gdańsku Piotr Woźniak-Starak, Maria Sadowska, Magda Boczarska w świetnych humorach pozowali do zdjęć i rozmawiali z fanami. Przypominamy, że ekipa filmu ma powody do radości, ponieważ według pierwszych danych ich film "Sztuka kochania" w weekend otwarcia obejrzało ponad 280 tysięcy osób! "Sztuka kochania" pokonała tym samym poprzedni film Piotra Woźniaka-Staraka "Bogowie" o Zbigniewie Relidze. Oglądaliście już film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"? Zobaczcie zdjęcia z gdańskiej premiery filmu!

 

ZOBACZ: Autorka biografii Wisłockiej nie dostała zaproszenia na premierę "Sztuki Kochania"! Jak zareagował Woźniak-Starak?

2/6
Magdalena Boczarska w Gdańsku - premiera Sztuki kochania
Eastnews
3/6
Magdalena Boczarska w kolorowej sukience na premierze Sztuki kochania
Eastnews
4/6
Piotr Woźniak-Starak i Magda Boczarska na premierze Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w Gdańsku
Eastnews
5/6
Piotr Woźniak-Starak i Maria Sadowska w Gdańsku na premierze Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
Eastnews
6/6
Magdalena Boczarska i Maria Sadowska na premierze Sztuki Kochania w Gdańsku
Eastnews