Tomasz Kot na premierze Sztuki Kochania Daniel Craig Daniel Craig
East News
1/5
East News

 

W zagranicznych mediach pojawiła się zaskakująca informacja! Według "The Telegraph" w najnowszym, 25. już filmie o Jamesie Bondzie miał się pojawić polski aktor! Podobno na Tomasza Kota czekała rola jednego z głównych, czarnych charakterów! Wydawać by się mogło, że po międzynarodowym sukcesie filmu "Zimna wojna", drzwi do światowej kariery stoją dla niego otworem. Niestety, jak podaje brytyjski serwis, Tomasz Kot prawdopodobnie nie pojawi się jednak w nowej części przygód Jamesa Bonda? Dlaczego? Podobno sprzeciwił się temu... Daniel Craig

 

Zobacz także: Daniel Craig w nowym filmie o Jamesie Bondzie chciałby znów zagrać z Monicą Bellucci!

 

Dlaczego brytyjski aktor zablokował międzynarodową karierę Tomasza Kota? Czy między nimi doszło do spięcia? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Zimna wojna" wyrywa serca! Zobaczcie naszą recenzję

2/5
Tomasz Kot na premierze Sztuki Kochania

 

Tomasz Kot to jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Każda jego rola jest szeroko komentowana i doceniana nie tylko przez krytyków filmowych, ale przede wszystkim przez widzów! Wystarczy przypomnieć jego doskonałą kreację postaci Ryśka Riedla w "Skazanym na bluesa" czy też Zbigniewa Religi w filmie "Bogowie". Ostatnio Tomasz Kot podbił serca nie tylko polskich widzów dzięki swojej roli w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego, który podobno ma szansę na Oscara! 

 

Zobacz także: Pokazała Cannes od kuchni! Zobacz relację żony Tomasza Kota z festiwalu!

 

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że Tomasz Kot miałby zagrać w kolejnej części przygód Jamesa Bonda! Polski aktor miał wcielić się w postać czarnego charakteru. O Tomasza Kota podobno zabiegał sam reżyser filmu, Danny Boyle. Niestety, ponoć spotkało się to z ostrą reakcją odtwórcy roli Jamesa Bonda, Daniela Craiga! 

3/5
Daniel Craig
East News

 

Dlaczego Tomasz Kot nie zagra w filmie o Jamesie Bondzie?

 

Jak donosi "The Telegraph", podobno Daniel Craig, który ma spory wpływ na obsadę filmów o Jamesie Bondzie (sam wcielił się w postać brytyjskiego agenta 007 już czterokrotnie), sprzeciwił się pomysłowi, aby w produkcji zagrał Polak. Aktora poparł także producent. To miało doprowadzić do kłótni między nimi a reżyserem. Ostatecznie Danny Boyle zrezygnował z reżyserowania 25. filmu o Jamesie Bondzie zaledwie trzy miesiące przed rozpoczęciem zdjęć! 

4/5
Facebook

 

Tomasz Kot w filmie o Jamesie Bondzie: oświadczenie

 

Co ciekawe, na Facebooku Agencji Aktorskiej L Gwiazdy pojawiło się właśnie oświadczenie dotyczące rzekomego udziału Tomasza Kota w filmie o Jamesie Bondzie. Faktycznie, aktor został poproszony przez reżysera o nagranie kilku scen, "w których interpretował ostatnie role czarnych charakterów, co zrobił z wielką przyjemnością". 

 

- Kwestie obsadowe leżą wyłącznie po stronie producentów oraz reżysera. Nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego stanowiska wyżej wymienionych podmiotów, wobec czego nie możemy odnosić się do informacji uzyskanych wyłącznie za pośrednictwem przekazów medialnych - czytamy we wspomnianym oświadczeniu. 

5/5
Daniel Craig
Columbia Pictures

 

Dlaczego Daniel Craig nie chciał, aby Tomasz Kot pojawił się w filmie o Jamesie Bondzie? Czyżby czuł zagrożenie ze strony utalentowanego i przystojnego aktora? :)