Rosati zagra główną rolę w filmie Zanussiego
ONS

Rosati zagra w pięciu filmach w Hollywood

Rosati zagra główną rolę w filmie Zanussiego
ONS

Weronika Rosati od kilku lat kursuje pomiędzy Warszawą a Los Angeles. Aktorka dzięki swoim ambicją równolegle rozwija swoją karierę w Stanach, jak i w Polsce. W tym roku Polkę zobaczymy aż w pięciu hollywoodzkich produkcjach. Co prawda w każdym filmie gwiazda zagrała epizody, ale dzięki nim mogła spotkać się z takimi sławami jak Robert De Niro, Sylvester Stallone czy Al Pacino.

Jak dowiedział się magazyn "Flesz" Rosati spędzi teraz więcej czasu w Polsce, gdyż dostała rolę w obrazie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało", który jest międzynarodową produkcją polsko-włosko-rosyjską. Akcja filmu rozgrywa się w wielkiej korporacji, w której dwie bohaterki rywalizują o awans.

- Zawsze chciałam zagrać u pana Krzysztofa. Cieszę się też, że dostałam zupełnie inną rolę niż w "Obławie". No i kilka dni spędzę też na planie w Moskwie - zdradziła "Fleszowi" Rosati.


Mamy nadzieję, że wykreowana przez Weronikę postać w przyszłości przyniesie jej wiele nominacji do nagród filmowych. No i oczywiście mocno trzymamy kciuki za jej kolejne castingi w Stanach. Być może już za kilka tygodni Rosati pojawi się w jakiejś większej roli, w którejś z hollywoodzkich produkcji.

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26