East News
1/4
East News

 

Polacy coraz lepiej radzą sobą za granicą! Niedawno pojawiła się wiadomość, że Tomasz Kot był brany pod uwagę podczas castingów do kolejnej części przygód Jamesa Bonda. Teraz z kolei w mediach gruchnęła wiadomość, że znany polski aktor wystąpi w filmie samego Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood"! Rafał Zawierucha, bo o nim mowa, wcieli się w postać młodego Romana Polańskiego. Tę informację potwierdził sam zainteresowany na swoim profilu na Instagramie. Kim jest Rafał Zawierucha? Z jakich produkcji mogą go kojarzyć polscy widzowie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Tomasz Kot miał zostać gwiazdą filmu o... Bondzie?! Sensacyjne doniesienia! 

2/4
Instagram

 

Rafał Zawierucha postanowił pochwalić się swoim sukcesem za pośrednictwem Instagramu. 

 

- To było marzeniem być tutaj! Właśnie dzieje się wielkie marzenie! Praca z tym reżyserem to naprawdę zaszczyt. Jestem dumny z bycia częścią rodziny Quentina Tarantino! - napisał dumny Rafał Zawierucha. 

 

O czym opowiada film Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"?

 

Zagraniczna prasa również rozpisuje się o sukcesie polskiego aktora. Przypomnijmy, że akcja filmu Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood" będzie się rozgrywała w 1969 roku w Los Angeles. W głównych rolach zobaczymy czołowych hollywoodzkich aktorów: Leonardo DiCaprio i Brada Pitta. Panowie wcielą się w postać gwiazdora westernów oraz jego dublera. Tłem całej historii będzie wątek głośnej sprawy zabójstwa żony Romana Polańskiego, Sharon Tate oraz czwórki jej przyjaciół. Przypomnijmy, że cała piątka zginęła z rąk sekty Charlesa Mansona. Jak już wspomnieliśmy, Rafał Zawierucha wcieli się w postać Romana Polańskiego. Gdzie do tej pory mogliśmy oglądać młodego aktora? Zobaczcie kolejny slajd!

 

3/4
East News

 

Rafał Zawierucha - kim jest? Gdzie zagrał?

 

Rafał Zawierucha pochodzi z Krakowa. Aktor jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończył w 2012 roku. Niemal od razu związał się z Teatrem Współczesnym, gdzie do tej pory gra między innymi w "Hamlecie". Widzowie mogą go również podziwiać na deskach teatru IMKA oraz Och-Teatru. Rafał Zawierucha największą sympatię publiczności zyskał dzięki roli Kuby, asystenta Poli (Edyta Olszówka) w szalenie popularnym serialu TVN "Przepis na życie". Oprócz tego mogliśmy go także zobaczyć w "Czasie honoru", "Przyjaciółkach", "Ojcu Mateuszu" czy też w "Za marzenia". Rafał Zawierucha zagrał także w kilku docenionych przez krytyków filmach. Zobaczcie kolejny slajd i dowiedzcie się więcej!  

4/4
AKPA

 

Rafał Zawierucha zagrał między innymi w takich produkcjach, jak choćby "Bogowie", "Powidoki", "Jack Strong" czy też "Pakt". Jak myślicie, jak wypadnie w roli Romana Polańskiego? Dowiemy się tego już 26 lipca 2019 roku, bo właśnie wtedy będzie miał premierę wspomniany film Quentina Tarantino. Trzymamy za niego kciuki! :) 

Więcej na temat Quentin Tarantino