Mat. prasowe

 

9 listopada do kin trafi druga część niezwykle zabawnej komedii romantycznej "Planeta Singli". W główne role po raz kolejny wcielą się Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr. Historia miłości tej dwójki młodych osób z zupełnie innych światów bawiła widzów do łez. Teraz będziemy mogli sprawdzić, czy związek Anki i Tomka Wilczyńskiego przetrwał. Zanim jednak dowiemy się, co u nich słychać, postanowiliśmy wybrać najsympatyczniejszą postać z "Planety Singli". Kto najbardziej przypadł wam do gustu? Zadziorny Tomek, a może niezdarny Bogdan? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie sami!

 

POLECAMY: Niebawem do kin trafi "Planeta Singli 2"! Jak dobrze znasz pierwszą część? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

 

1. Tomek Wilczyński to typ wiecznego Piotrusia Pana. Showman, podrywacz i kolekcjoner wrażeń. Wszystko zmienia się, gdy na jego drodze staje urocza nauczycielka muzyki, Anka. Czy ta miłość ma szansę przetrwać? Czas pokaże!

 

2. Anka to typ romantyczki. Dziewczyna nie może znaleźć szczęścia w miłości. Przez przypadek na jej drodze stanął Tomek Wilczyński, który początkowo chciał wykorzystać ją do zrobienia kariery. Bardzo szybko okazało się jednak, że piękna nauczycielka zawróciła mu w głowie. Tomek jest w stanie zrobić dla niej naprawdę wiele...

 

3. Ola to przyjaciółka Anki. W jej małżeństwie zaczyna się psuć przez podstępy, jakich dopuściła się jej pasierbica. Czy to uczucie da się uratować?

 

4. Bogdan przyjaźni się z Anką i jest jej szefem w szkole. Jednak w domu jest zdominowany przez dwie charakterne kobiety, między którymi nie układa się najlepiej.

 

5. Marcel jest współpracownikiem Tomka i jego najlepszym przyjacielem. Tylko jemu udaje się zapanować nad porywczym charakterem showmana. Panowie tworzą zgrany duet. 

 

6. Zośka jest bardzo zazdrosna o swojego ojca, dlatego płata figle macosze. Mimo wszystko to bardzo dobra dziewczyna. 

Tomek Wilczyński
...
Mat. prasowe
Anka
...
Mat. prasowe
Marcel
...
Mat. prasowe
Ola
...
Mat. prasowe
Zośka
...
Mat. prasowe
Bogdan
...
Mat. prasowe
Wyniki plebiscytu:
Tomek Wilczyński...
Anka...
Marcel...
Ola...
Zośka...
Bogdan...