Mat. prasowe

"Planetę Singli 2" obejrzało już ponad milion widzów! Z tej okazji mamy niespodziankę! Zobacz, co działo się za kulisami tego hitu

Mat. prasowe

 

Choć od premiery komedii "Planeta Singli 2" nie minął nawet miesiąc, już teraz bije ona rekordy popularności. Po 10 dniach obejrzało ją aż 1 044 229 widzów! Fani nieprzewidywalnej pary, którą tworzą Maciej Stuhr oraz Agnieszka Więdłocha, po raz kolejny wyszli z kin rozbawieni, ale i wzruszeni. 

 

Zobacz także: Jak dobrze znasz pierwszą część "Planety Singli"? Sprawdź się w naszym quizie!

 

"Planeta Singli 2": o czym jest film?

 

"Planeta Singli 2" to dalsza część opowieści o zwariowanej parze: Ance i Tomku. Choć wydawać się mogło, że oboje darzą się dozgonną miłością, w ich związku nagle zaczyna się psuć. Anka i Tomek dochodzą do wniosku, że nie po drodze im ze sobą. Każde z nich próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Niestety, nie jest to proste. Wciąż bowiem są osobami medialnymi, a ich fani nie chcą przyjąć do wiadomości, że Anka i Tomek mogliby się rozstać.

 

Co wyniknie z całej tej zagmatwanej sytuacji? Koniecznie musicie pójść do kina, aby przekonać się o tym na własne oczy. Tym bardziej, że aktorzy również nie mogli uwierzyć, jak zabawne scenariusze potrafi czasem pisać samo życie. Zobaczcie wideo zza kulis filmu "Planeta Singli 2". Tam naprawdę się działo!

 

 

Widzieliście już "Planetę Singli 2"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: "Planeta Singli 2" bije rekordy popularności! Sprawdź, jak dobrze ją oglądałeś rozwiązując nasz QUIZ

 

"Planetę Singli 2" obejrzało już ponad milion widzów

Mat. promocyjne

 

Lubicie tę komedię?

Mat. prasowe

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48