Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka Artur Szpilka na Dominikanie Artur Szpilka na Dominikanie
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
ONS.pl
1/5
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
ONS.pl

O nie! Takie rzeczy niestety dzieją się naprawdę. Na wtorkowej premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego pojawiła się plejada gwiazd, w tym oczywiście Doda (grająca jedną z głównych ról w filmie), Cezary Pazura z żoną Edytą czy Artur Szpilka... z partnerką Kamilą Wybrańczyk. I to na tej ostatniej pani, a właściwie na jej stylizacji, chcemy skupić się najbardziej.

 

Zobacz także: Doda gwiazdorzyła na planie? Jak się z nią pracowało? Cezary Pazura zdradził wszystko!

 

Spójrzcie na to co założyła i dlaczego nie powinna tego zakładać. Nigdy. Przenigdy.

 

Więcej zdjęć w galerii!

 

Zobacz: Premiera filmu "Pitbull. Ostatni pies" bez Patryka Vegi, ale z mocnymi akcentami! Kto najbardziej zaskoczył?

2/5
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
ONS.pl

Kamila Wybrańczyk założyła czerwoną bluzkę z ogrooomnym dekoltem. Do niej dobrała czarne leginsy, których materiał niestety bardzo niekorzystnie układał się w okolicach krocza.

 

A co możemy zaliczyć na plus w jej stylizacji?

 

Zobacz także: Kasia Warnke, gwiazda "Kobiet Mafii" Patryka Vegi, oceniła grę aktorską Dody!

3/5
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
ONS.pl

Na plus zaliczamy na pewno czarne workery na słupku - bardzo modne w mijającym sezonie jesienno-zimowym. Poza tym trudno jest nam się dopatrzeć jakichś pozytywów. Niestety...

4/5
Artur Szpilka na Dominikanie
Facebook/Artur Szpilka

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Kamila Wybrańczyk to prywatnie dziewczyna Artura Szpilki, pochodzi z Wrocławia. Jjest absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej na PWSZ Nowy Sącz. Kamila prowadzi swój własny butik, poza tym dużo śpiewa - to ponoć jej pasja. 

Chciałabym śpiewać. Zresztą teraz to robię. Powoli, małymi kroczkami idę w tym kierunku. Oczywiście spotkałam się z opiniami, że próbuję zaistnieć w muzyce dzięki Arturowi, co jest totalną brednią. Zgadzam się z tym, że będzie mi nieco łatwiej się wybić, bo mam znanego faceta, ale znowu nie przesadzajmy... - tak mówiła Kamila w jednym z wywiadów.

5/5
Artur Szpilka na Dominikanie
Facebook/Artur Szpilka

Artur Szpilka pojawił się na premierze nowego "Pitbulla", ponieważ w filmie zagrał kilka scen. Szpilka na planie filmowym spotkał się w ringu z Dereckiem Chisorą, byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.