Kevin sam w domu
YouTube

Pamiętacie Fullera z filmu "Kevin sam w domu"? Dziś to prawdziwy przystojniak. Po 30. latach od premiery ciężko go poznać 

Kevin sam w domu
YouTube

Czy znacie kogoś, kto nigdy nie widział filmu "Kevin sam w domu"? My nie! W produkcji wystąpiło mnóstwo znakomitych aktorów starszego, ale i młodego pokolenia, których z pewnością doskonale pamiętacie. Nawet drugoplanowi bohaterowie zapadają w pamięć, jak na przykład Fuller, czyli kuzyn Kevina. W tę rolę wcielił się młodszy brat Macaulaya Culkina, Kieran Culkin.

A czy wiecie, jak filmowy Fuller wygląda dziś? Po 30. latach od premiery filmu naprawdę ciężko go rozpoznać. To prawdziwy przystojniak! Mamy jego aktualne zdjęcia. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać

Jak po 30. latach od premiery "Kevina samego w domu" wygląda filmowy Fuller? 

"Kevin sam w domu" to pozycja obowiązkowa w święta Bożego Narodzenia! Już od wielu lat stacja Polsat emituje dwie części tej kultowej świątecznej komedii w okresie bożonarodzeniowym, a widzowie zawsze chętnie zasiadają do niej przed telewizorami. Pewnie wielu z Was widziało ten film nie raz, ale przyznajcie sami - oglądanie "Kevina" w święta Bożego Narodzenia, to już niemalże tradycja!

Kevin sam w domu

Jest to jeden z tych filmów, w którym wszyscy bohaterowie zapadają w pamięć, nawet jeśli nie grali głównych ról. Tak jest w przypadku Fullera, czyli filmowego kuzyna Kevina. Chociaż jego rola była dość skromna, to kto z nas nie pamięta jego charakterystycznego uśmiechu i uroczych oczu!

Kevin sam w domu
YouTube

W rolę Fullera wcielił się rodzony brat odtwórcy roli Kevina, Macaulaya Culkina. Dla Kierana Culkina występ w kultowej komedii świątecznej był początkiem kariery aktorskiej. Miał wtedy osiem lat. 

Kevin sam w domu
East News

Po udziale w filmie "Kevin sam w domu" jego kariera nabrała tempa. Wystąpił potem na dużym ekranie w filmach "Ojciec Panny Młodej" (1991), sequelu "Ojciec panny młodej II" (1995), czy "Potęga przyjaźni" (1998). W 2002 roku zebrał znakomite recenzje za swoją rolę w komediodramacie "Ucieczka od życia". Otrzymał  za nią wiele nagród i pochwał, a także został nominowany do nagrody Złotego Globu i MTV.  Jednak wszyscy i tak najbardziej pamiętają go właśnie z występu w komedii świątecznej. 

Kevin sam w domu
YouTube

Jak wyglądał Kieran Culkin 30 lat temu pamiętamy wszyscy. A jak wygląda dziś? Brat Macaulaya Culkina ma obecnie 38 lat i jest niesamowitym przystojniakiem! Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

Kevin sam w domu
East News

Kieran Culkin od 2013 roku jest w związku małżeńskim z Jazz Charton, z którą ma córkę Kinsey Sioux. Dziewczynka we wrześniu skończyła roczek.

Kevin sam w domu
East News

Kieran pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma sześcioro rodzeństwa - czterech braci:  Macaulaya, Rory'ego, Christiana i Shane'a oraz dwie siostry: Dakotę i Quinn.

Kevin sam w domu
East News

Zawsze elegancki i uśmiechnięty! Poznajecie filmowego Fullera? 

Kevin sam w domu
East News

Tak wygląda Kieran Culkin, odtwórca roli Fullera z filmu "Kevin sam w domu" po 30. latach od premiery kultowej komedii!

Kevin sam w domu
East News

 

Więcej na temat Kevin sam w domu
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43