Kinga Rusin w okularach

Kinga Rusin już jest w Los Angeles! Jak przygotowuje się do wielkiej gali?

Kinga Rusin w okularach

Kinga Rusin chwali się zdjęciami z Los Angeles tuż przed Oscarami! Dziennikarka pojechała tam jako jedyna polska dziennikarka, aby zrobić relację z największej filmowej gali. Najważniejsza impreza roku zawsze przyciąga tłumy gwiazd znanych na całym świecie. To właśnie Kinga Rusin będzie miała możliwość być tam po raz kolejny i przygotować dla Polaków obszerną relację, a także wywiady z gwiazdami. Obecność w Los Angeles na Oscarach to ogromne wyróżnienie i bardzo ciężko otrzymać tam zaproszenie! Dziennikarka już przygotowuje pierwsze materiały, a na Instagramie pokazuje kilka fotek spod Teatru Dolby w Hollywood, gdzie odbędzie się uroczysta gala. 

 

Dla Kingi Rusin to nie pierwszy raz na Oscarach. Już w zeszłym roku prezenterka miała szansę relacjonować dla Polaków to, co dzieje się w Hollywood. To był też ważny okres, ponieważ polski film "Ida" został nagrodzony statuetką w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Teraz na próżno szukać rodzimej produkcji, a cały świat trzyma kciuki za Leonardo DiCaprio, który ma szansę na pierwszego Oscara za film "Zjawa". 

Gdzie oglądać Oscary?

W Polsce transmisję Oscarów można obejrzeć tylko na jednym kanale. Prawa do emisji uroczystej gali ma telewizja CANAL+. Ci, którzy nie będą mogli obejrzeć na żywo imprezy w nocy z niedzieli na poniedziałek, będą mieli tę szansę we wtorek 1 marca w skróconej wersji też na CANAL+. Widzowie, którzy nie posiadają tego kanału, będę zmuszeni do oglądania transmisji na zagranicznych kanałach. Będziecie śledzić na żywo?

 

Zobacz: 20 rzeczy, których nie wiedzieliście o filmach nominowanych do Oscarów 2016 - nie tylko dla kinomaniaków!​

 

Kinga Rusin w Los Angeles przed Oscarami

Kinga Rusin w kombinezonie

Kinga Rusin w Hollywood

Kinga Rusin pod palmami

Kinga Rusin przed Oscarami

Kinga Rusin fryzura

Przygotowania do Oscarów

Przygotowania do Oscarów

Więcej na temat Kinga Rusin Oscary
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12