Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie filmu Ciemniejsza strona Greya kadr z filmu Ciemniejsza strona Greya Ciemniejsza strona Greya - Christian i Ana na łodzi Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Ciemniejszej strony Greya Christian Grey bez koszulki
Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie filmu Ciemniejsza strona Greya
1/9
Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie filmu Ciemniejsza strona Greya

W kinach już można oglądać "Ciemniejszą stronę Greya"! Film, w którym Jamie Dornan i Dakota Johnson grają parę kochanków, którzy w drugiej części wracają do siebie po krótkiej rozłące, przyciąga do kin miliony osób na całym świecie. Pierwsza część pobiła wiele rekordów, dlatego wszyscy są przekonani, że i druga część filmu o losach Christiana Greya i Anastasii Steele okaże się hitowa. 

 

Zobacz: Już w lutym premiera "Ciemniejszej strony Greya". Jak dobrze znasz film "50 twarzy Greya"? QUIZ

 

Ciemniejsza strona Greya już w kinach - zobacz trzy nowe sceny!

"Ciemniejsza strona Greya" to film o losach przystojnego miliardera Christiana Greya i pięknej studentki literatury angielskiej, Anastasii Steele. Para poznała się podczas wywiadu, który studenta w zastępstwie za swoją przyjaciółkę przeprowadziła z miliarderem. Od tego spotkania Christian zaczął mieć na jej punkcie obsesje i zasypywał ją prezentami oraz każdego dnia robił jej niespodzianki, jak lot szybowcem czy helikopterem. Christian wprowadził też Anę w swój mroczny świat, którego zasady przestały w pewnym momencie odpowiadać dziewczynie, dlatego pod koniec pierwszej części uciekła z płaczem z jego pięknego apartamentu w Seattle. Ostatecznie jednak w drugiej części Ana decyduje się dać Christianowi drugą szansę. Czy Grey ją wykorzysta i para będzie szczęśliwa? Zobaczcie trzy nowe sceny z "Ciemniejszej strony Greya"!

 

Zobacz: To ona wcieliła się postać Anastasi Steele w „Ciemniejszej stronie Greya”. Kim jest Dakota Johnson?

 

Ana w restauracji ze swoim szefem:

2/9
kadr z filmu Ciemniejsza strona Greya
Internet

Ana i Christian na balu maskowym:

3/9
Ciemniejsza strona Greya - Christian i Ana na łodzi

Ana i Christian w restauracji:

4/9
Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Ciemniejszej strony Greya

Pierwsza scena z nowej części Greya - Ana i Christian w windzie:

5/9
Christian Grey bez koszulki
6/9
Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya
7/9
Ciemniejsza strona Greya - Christian i Ana na planie filmu
8/9
Grey
East News
9/9
Grey
East News