Małgorzata Socha i Anna Mucha na prezentacji kolekcji TOUS FW 14
ONS

Socha dostała główną rolę w kinowym hicie. Zagra razem z Muchą

Małgorzata Socha i Anna Mucha na prezentacji kolekcji TOUS FW 14
ONS

Doniesienia medialne dotyczące Małgorzaty Sochy skupiały się w ostatnim czasie głównie na jej wyraźnie szczuplejszej sylwetce. Gwiazda mocno schudła i chętnie eksponuje nową figurę podczas publicznych wyjść. Szczególne wrażenie robią jej smukłe nogi. Przypomnijmy: Małgorzata Socha wciąż chudnie. Tak szczupła jeszcze nie była

Już niebawem Socha będzie mogła pochwalić się też kolejnym osiągnięciem w sferze zawodowej. Jak informuje "Flesz", Małgorzata zagra główną rolę w filmie "Wkręceni 2". Aktorka ma stanąć na planie zdjęciowym jeszcze w sierpniu, a obok niej w produkcji zobaczymy jeszcze kilka znanych twarzy. W udziale Sochy przypadła rola szalonej menadżerki gwiazd, której pomysły na ożywienie kariery jej klienta dostarczą widzom wiele śmiechu. Po roli Violetty w "Brzyduli" nikt bowiem nie kwestionuje talentu komediowego gwiazdy.
 

Aktorka zagra jedną z głównych ról. I co ciekawe, wcieli się w agentkę gwiazd! Gośka będzie próbowała uratować karierę aktora, który przeżywa niemoc twórczą. Szalona menadżerka wpadnie na pomysł, by podmienić swojego klienta na łudząco podobnego mężczyznę, którego przypadkowo poznała na stacji benzynowej. Co z tego wyniknie? Mnóstwo przezabawnych historii. obok Sochy w filmie zobaczymy jeszcze Annę Muchę, Barbarę Kurdej-Szatan, Bartosza Opanię i Pawła Domagałę - czytamy we "Fleszu".


Co ciekawe, w sequelu kinowego hitu zabraknie Piotra Adamczyka.
 

Aktor ostatnio pojawiał się w bardzo wielu produkcjach i widz powinien od niego troszkę odpocząć - wyjaśnia informator magazynu.


Będzie kolejny sukces zapisany na konto Sochy? Lubicie ją jako aktorkę?

Zobacz: Socha w sukni ślubnej na planie serialu

Małgorzata Socha na konferencji "Przyjaciółek":

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11