księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William
księżna Kate, książę William
ONS
Czy to naprawdę wpadka?
1/6
księżna Kate, książę William
ONS

Księżna Kate i książę William pojawili się na oficjalnej gali rozdania nagród BAFTA 2018, które są nazywane brytyjskim Oscarami. Książę William jest honorowym patronem imprezy, a u jego boku nie mogło zabraknąć małżonki, która obecnie się w 7. miesiącu ciąży. Pojawienie się ciężarnej księżnej na imprezie filmowej wzbudziło ogromne poruszenie nie tylko za sprawą samej obecności arystokratki, lecz przede wszystkim z powodu wyboru modowego księżnej. Kate Middleton zwykle zbiera same pochwały za swoje ciążowe stylizacje. Jednak tym razem był inaczej. I wcale nie chodzi o to, że księżna nieodpowiednio dobrała suknię do okazji lub swojego stanu, lecz coś zupełnie innego.

 

Zobacz też: Ups! To mogło zakończyć się wpadką! Ciężarna księżna Kate odsłoniła nogi i... w pewnym momencie chyba tego pożałowała

 

Komu nie spodobał się modowy wybór księżnej Kate? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/6
księżna Kate, książę William
ONS

Księżna Kate na gali BAFTA 2018 miała na sobie długą, wieczorową suknię z głębokim dekoltem. To projekt Jenny Peckham. Kreację uzupełniła okazała biżuteria ze szmaragdami. Ciężarna księżna wyglądała zjawiskowo, a wszystkie oczy były skierowane właśnie na nią! Skąd zatem krytyka? Wielu osobom nie spodobał się wybór koloru sukni księżnej. Czyżby butelkowa zieleń nie była obecnie w trendach? Nic z tych rzeczy.

3/6
księżna Kate, książę William
ONS

W czasie gali BAFTA 2018 gwiazdy filmowe zaprezentowały się w czarnych kreacjach. Podobnie jak w czasie niedawnego rozdania Złotych Globów, miał być to wyraz solidarności z akcją Time's Up oraz #metoo, w której kobiety jednoczą się z ofiarami molestowania seksualnego. Wielu oczekiwało, że księżna Kate również dołoży swój głos poparcia dla akcji, wybierając na galę BAFTA czarną suknię. Jednak tak się nie stało. Dlaczego?

4/6
księżna Kate, książę William
ONS

Prawdopodobnym powodem wyboru zielonej, a nie czarnej kreacji przez księżną Kate na galę BAFTA jest nic innego, jak... zasady etykiety dworskiej. Członkom brytyjskiej rodziny królewskiej nie wypada manifestować swoich poglądów politycznych czy światopoglądowych.

5/6
księżna Kate, książę William
ONS

Niektórzy obserwatorzy zauważyli jednak, że choć suknia księżnej Kate nie była czarna, to zdobił ją czarny pas, który - według ich opinii - miał być akcentem, że księżna na swój sposób solidaryzuje się z inicjatywą przeciwko przemocy seksualnej.

6/6
księżna Kate, książę William
ONS

Bez względu na wszystko, księżna Kate w 7. miesiącu ciąży promienieje! Naszym zdaniem, wyglądała bosko!