Król rozrywki
Mat. prasowe

Pokochałeś muzykę z „La La Land”? Musisz obejrzeć „Króla rozrywki”! Poznaj niezwykły musical z Hugh Jackmanem w roli głównej!

Król rozrywki
Mat. prasowe

„Król rozrywki” to spektakularny musical, do którego piosenki napisali Benj Pasek i Justin Paul, nagrodzeni Oscarami za „La La Land”. Ukazuje niezwykłe narodziny przemysłu rozrywkowego i głosi pochwałę wyobraźni, dzięki której niemożliwe staje się możliwe.

 

"Król rozrywki" - o czym jest film?

 

Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, który zaczyna od zera, by wcielić w życie ideę olśniewającego widowiska, stającego się sensacją na miarę światową. P.T. Barnuma założył cyrk z trzema arenami, co przyniosło mu światową sławę.

Król rozrywki
Mat. prasowe

 

 "Król rozrywki" jest reżyserskim debiutem fabularnym australijskiego filmowca, Michaela Graceya, który w duchu nieustraszonego Barnuma, wdziera się do cudownie fantastycznego świata, rozbrzmiewającego chwytliwymi piosenkami pop, pełnego efektownych układów tanecznych i składającego ukłon charyzmatycznej sztuce scenicznej, zdolnej zmieniać świat, gdzie rządzi miłość i wiara we własne siły.

 

Król rozrywki
Mat. prasowe

 

W rolach głównych występują: nominowany do Oscara Hugh Jackman („Logan: Wolverine”, „Les Misérables: Nędznicy”), Zac Efron („High School Musical”, „Sąsiedzi”), nominowana do Oscara Michelle Williams („Tajemnica Brokeback Mountain”, „Oz: Wielki i Potężny”), Rebecca Ferguson („Mission: Impossible - Rogue Nation”, „Dziewczyna z pociągu”) i Zendaya („Spider-Man: Homecoming”).

 

Premiera filmu 29 grudnia 2017 roku.

 

Zobacz, co mówią aktorzy o filmie:

Zobacz zwiastun filmu: 

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32