Kogel Mogel 3 Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Dariusz Siatkowski z serialową Kasią na planie Kogel Mogel
Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum
Co z Kasią, co z Piotrusiem?
1/5
Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum

Ilona Łepkowska zdradziła, co wydarzy się w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"! Autorka wielkiego hitu sprzed ponad 30 lat kończy pisanie scenariusza do najnowszej odsłony opowieści o Katarzynie Solskiej. O tym, że powstanie trzecia część filmu dowiedzieliśmy się już kilka miesięcy temu, teraz Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem viva.pl zdradziła, co wydarzy się w życiu filmowej Kasi i jej najbliższych. Scenarzystka w rozmowie z portalem przyznała, że plany dotyczące trzeciej części "Kogla Mogla" pojawiły się już kilka lat temu- wtedy jednak doszło do tragicznego wypadku w którym zginęła córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Ilona Łepkowska nie wyobrażała sobie filmu bez aktorki, dlatego czekała, aż Błęcka-Kolska wróci do pracy po tragicznych wydarzeniach. Teraz scenariusz najnowszego "Kogla Mogla" jest już prawie gotowy! 

 

Zobaczcie, co o trzeciej części filmu powiedziała Ilona Łepkowska!  Jak zmieniło się życie filmowej Kasi?

 

Zobacz także: Którym bohaterem z "Kogla Mogla" jesteś?! Kasią, Babcią Wolańską, a może Solskim? PSYCHOTEST!

 

TYLKO DLA FANÓW: Kogel Mogel - ciekawostki, wpadki, fakty. Jak wygląda Piotruś?

 

Więcej: Dziś kolejna część Kogla Mogla w telewizji! Jak teraz wyglądają aktorzy? ZDJĘCIA

2/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem viva.pl zdradziła, co wydarzy się w trzeciej części filmu "Kogel Mogel". Czy Katarzyna Solska jest już babcią?

Babcią nie jest, jej syn jest singlem - trzydziestolatkiem, a ona nieco zgorzkniałą rozwódką. Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje - przyznała Ilona Łepkowska. 

A czego z pewnością nie zobaczymy w trzeciej części filmu? Sprawdźcie na następnej stronie!

 

TYLKO DLA FANÓW: Kogel Mogel - ciekawostki, wpadki, fakty. Jak wygląda Piotruś?

 

Zobacz: Jak teraz wyglądają aktorzy "Kogla Mogla"? ZDJĘCIA

 

Zobacz także: Dziś urodziny Grażyny Błęckiej-Kolskiej! Jak dobrze znasz kultową komedię "Kogel-mogel"? QUIZ!

3/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Ale w tym filmie nie będzie polityki! Trzeba pamiętać o tym, że za rok czy dwa dzisiejsze spory i emocje przestaną być aktualne i żarty z obecnej sytuacji nie będą nikogo bawiły. Albo ich nie zrozumiemy, tak się zdezaktualizują. Od razu więc uprzedzam – żadnych aluzji do reformy sądownictwa, komisji smoleńskiej czy Jarosława Kaczyńskiego. Uważam, że ludzie są zmęczeni tematami politycznymi. A poza tym polityka strasznie nas podzieliła- zdradza autorka wielkiego hitu. 

Ilona Łepkowska przyznała jednak, że podczas pisania scenariusza zdarzały się jej chwile zwątpienia. Dlaczego? 

4/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Ostatnio więc sama sobie powiedziałam, że muszę „Kogel mogel 3” skończyć do listopada, bo inaczej nigdy tego nie zrobię. Ale prawda jest taka, że do tego scenariusza siadałam za każdym razem z lękiem, bo niełatwo napisać kontynuację sukcesu. A jak nie wypali, jak się nie uda?- mówiła w rozmowie z viva.pl.