Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook
Zobaczcie, jak potoczyła się jego kariera
1/4
Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy Kogel Mogel? Piotruś z Kogel Mogel dorosły
filmweb.pl

 

Fani odliczają już dni do uroczystej premiery 3. części filmu "Kogel Mogel". Po latach przerwy zobaczymy, jak zmienili się nasi ulubieni bohaterowie. Oprócz aktorów, którzy już wcześniej występowali w poprzednich częściach, zobaczymy też nowe twarze. Na przykład w postać dorosłego Piotrusia wcieli się Maciej Zakościelny. A co dzieje się z Maciejem Koterskim, który jako dziecko wcielił się w tę postać? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Co się stało z Piotrusiem z "Kogla Mogla"? Zdradza Ilona Łepkowska!

2/4
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

 

Co robi Maciek Koterski, czyli Piotruś z "Kogla Mogla"?

 

W postać małego Piotrusia Wolańskiego wcielał się Maciek Koterski. Niektórzy mylnie myśleli, że był to Michał Koterski - obecnie znany aktor i syn Marka Koterskiego. Co się dzieje z pierwszym odtwórcą roli Piotrusia? Maciej Koterski nie skorzystał z szansy i wycofał się z aktorstwa. Rola Piotrusia była jedną, jaką kiedykolwiek przyjął. Maciek Koterski zniknął z życia publicznego. Na próżno szukać go także w social mediach. Plotka głosi, że Maciek Koterski mieszka w Australii. Jednak nikt z produkcji "Kogla Mogla" nie wie, czym dokładnie się zajmuje.

 

- Nie miałam z nim żadnego kontaktu - powiedziała nam Ilona Łepkowska. 

 

Wiemy za to, jak potoczyły się losy filmowego Piotrusia. Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Już jest! Zwiastun "Miszmasz, czyli kogel mogel 3". Zobaczcie WIDEO

3/4
Instagram

 

"Kogel Mogel 3": kto zagra Piotrusia?

 

W 3. części filmu "Kogel Mogel", którego premiera została zaplanowana na 25 stycznia, w roli Piotrusia zobaczymy Macieja Zakościelnego. Wygląda na to, że jego upodobanie do starszych kobiet nie minęło. Dużo starszą od niego partnerkę zagra Kasia Skrzynecka. Piotruś bezwzględnie podporządkuje się tej seksownej i wpływowej bizneswoman. Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich w akcji!

4/4
Kogel Mogel 3 - plakat filmy

 

Wybieracie się do kina na "Kogel Mogel 3"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat film Kogel Mogel