Mat. prasowe

A jednak! Powstaje czwarta część "Kogel Mogel". Znamy obsadę, ale będą niespodzianki!

Mat. prasowe

Dobra informacja dla fanów kultowej komedii "Kogel-mogel"! W rozmowie z "Party" scenarzystka filmu Ilona Łepkowska zdradziła, kiedy ruszą zdjęcia do następnej części i kogo zobaczymy w obsadzie. Okazuje się, że Łepkowska skończyła już pisać scenariusz do czwartej części, teraz nanosi ostatnie poprawki. Zdjęcia do filmu miały ruszyć w wakacje, ale epidemia koronawirusa może pokrzyżować te plany. Nie zmienia to faktu, że wielbiciele filmu już nie mogą doczekać się, aż czwarta część "Kogla-mogla" trafi na ekrany kin.

"Kogel Mogel" - powstaje czwarta część! Kto w obsadzie?

Zastanawiają się też, kogo tym razem zobaczymy w obsadzie. Po aferze, która miała miejsce podczas ostatniej premiery, udział Ewy Kasprzyk w czwartej części filmu stanął bowiem pod znakiem zapytania. Dlaczego? Gwiazda miała pokłócić się z Iloną Łepkowską o to, że na etapie montażu zostały wycięte trzy sceny z jej udziałem!

Po premierze trzeciej części "Kogla-mogla" Ewa nie była zadowolona z wycięcia niektórych scen z jej udziałem. Mówimy o scenach, które były pomysłem samej aktorki i reżysera. Ostatecznie ich nie wykorzystalismy, ale takimi prawami rządzi się montaż. Uważam, że publiczne pretensje z tego tytułu są rodzajem pewnej nielojalności, ale konfliktu, o którym można usłyszeć, nie ma – wyjaśniła w rozmowie z "Party" Ilona Łepkowska.

Czy Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk ostatecznie doszły do porozumienia? Plotkowano, że aktorka zagroziła produkcji, że więcej nie wystąpi w obsadzie "Kogla-mogla". Czy tak się stanie?

Postać grana przez Ewę Kasprzyk pojawia się w kolejnej części i na pewno zaproszę ją do współpracy. Scenariusz jest gotowy, właśnie nanoszę ostatnie poprawki. Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby nie była to płonna nadzieja – tłumaczy Łepkowska.

W wywiadzie scenarzystka zdradziła też, kogo zobaczymy w obsadzie "Kogla-mogla 4". Kto wystąpi w filmie obok Ewy Kasprzyk?

Trzon będą stanowić te same gwiazdy co w trzeciej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało. Dojdą dwie nowe postaci, ale kto je zagra, nie zdradzę – mówi scenarzystka.

Cały wywiad z Iloną Łepkowską, w którym m.in.: opowiada więcej o "Koglu-moglu", o tym, co naprawdę sądzi o "M jak miłość" i zdradza, jaką jest matką i partnerką; przeczytasz w nowym "Party".

Okładka Party z ciężarną Basią Kurdej Szatan w żółtym garniturze
PARTY

W obsadzie "Kogla-mogla 4" zobaczymy m.in. Nikodema Rozbickiego, Annę Muchę, Aleksandrę Hamkało, i Grażynę Błęcką-Kolską.

Gwiazdy na premierze filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"
ONS

 

Więcej na temat Ilona Łepkowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08