East News
1/4
East News

 

Katarzyna Skrzynecka niedawno pochwaliła się, że wystąpi w 3. części kultowej komedii "Kogel Mogel". Aktorka wcieli się tam w postać żony dorosłego już Piotrusia, którego zagra Maciej Zakościelny. Marlena Wolańska, znacznie starsza od swojego męża, kocha luksus i przepych. Ma też jeszcze jedną, wielką słabość... Katarzyna Skrzynecka zdradziła właśnie kolejną, zaskakującą informację na temat 3. części filmu "Kogel Mogel". Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej!

 

POLECAMY: Oto wszystkie gwiazdy 3. części filmu "Kogel Mogel". Kto zagra?

2/4
Instagram

 

Kogo zagra Katarzyna Skrzynecka w "Kogel Mogel 3"?

 

- Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem 😉😉😉 Będzie baaardzo zabawnie - pisała jeszcze niedawno Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie.

 

Teraz okazuje się, że Marlena Wolańska będzie też uzdolniona wokalnie. W jednej ze scen wykona wielki przebój, który znają niemal wszyscy Polacy. Co więcej, u jej boku pojawi się prawdziwy rekin show-biznesu. O kim mowa? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Najlepsze cytaty z filmu "Kogel Mogel"

3/4
Zenek Martyniuk na scenie
East News

 

Zenek Martyniuk w filmie "Kogel Mogel 3"!

 

Okazuje się, że Marlena Wolańska będzie miała też słabość do disco polo. Podczas jednego z wyjść do klubu uda jej się wystąpić w duecie z samym królem disco polo, Zenkiem Martyniukiem. Jak doszło do tej współpracy? Okazuje się, że tej sceny miało w ogóle nie być w filmie!

 

- To był nagły pomysł reżysera, Kordiana Piwowarskiego, który żyjącą w luksusach Marlenę Wolańską uczynił fanką disco polo, wysłał do dyskoteki i umieścił pod samą sceną, na której śpiewała gwiazda wieczoru, czyli Zenek Martyniuk. To musiało zakończyć się duetem. Miałam przyjemność poznać pana Zenona już wcześniej przy okazji realizacji jednego z odcinków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nigdy bym nie przypuszczała, że jako postać filmowa zaśpiewam z nim w duecie. Było to miłe doświadczenie, a Zenek to bardzo sympatyczny człowiek - zapewnia Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem".

 

Jesteście ciekawi efektów tej współpracy? W takim razie koniecznie musicie zobaczyć "Kogel Mogel 3", który do kin trafi już 25 stycznia. 

4/4
Instagram

 

Czekacie na ten film? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!