Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel" Ilona Łepkowska na gali z okazji 25-lecia Super Expressu Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"
1/5
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"

Kiedy ruszą prace na planie trzeciej części "Kogla mogla"? Czy w kultowym filmie pojawią się nowi bohaterowie? Ilona Łepkowska w rozmowie z Faktem zdradziła kilka nowych szczegółów dotyczących "Kogla mogla"! Zaledwie kilka dni autorka wielkiego hitu sprzed lat zakończyła pisanie scenariusza do trzeciej części filmu opowiadającym o Kasi Solskiej. Łepkowska informowała na Facebooku, że już wkrótce planuje zabrać się do przygotowań filmu. Teraz w wywiadzie dla tabloidu zdradziła, kiedy rozpoczną się prace na planie "Kogla mogla"!

Zobaczcie, co powiedziała Ilona Łepkowska! 

Zobacz także: Którym bohaterem z "Kogla Mogla" jesteś?! Kasią, Babcią Wolańską, a może Solskim? PSYCHOTEST!

2/5
Ilona Łepkowska na gali z okazji 25-lecia Super Expressu

Kilka dni temu Ilona Łepkowska poinformowała swoich fanów, że skończyła już scenariusz "Kogla mogla 3".

Skończyłam! Donoszę, że w poniedziałek wieczorem napisałam cudowne słowo "KONIEC" na ostatniej stronie scenariusza "Kogel mogel 3". Są tacy, co już przeczytali i mówią, że śmieszne. Wiele więc wskazuje na to, że niebawem zabierzemy się z Tadeuszem Lampką do przygotowywania tego filmu - napisała na Facebooku.

Teraz w rozmowie z Faktem zdradziła, że szykuje casting do filmu! W "Koglu moglu" pojawią się nowi bohaterowie?

Pojawi się między innymi syn Kasi i Pawła oraz córka państwa Wolańskich. Nie pisałam tych ról z myślą o nikim konkretnym, dlatego będzie casting. Kandydaci do nowych twarzy w „Koglu-Moglu 3” będą więc wymagali kilku przesłuchań, żebyśmy na koniec wraz z producentem Tadeuszem Lampką byli pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru - przyznała w rozmowie z Faktem. 

Kiedy ruszą prace na planie filmu?  Odpowiedź scenarzystki na następnej stronie naszej galerii.

Ilona Łepkowska napisała scenariusz Kogla Mogla
Facebook

3/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Prace na planie trzeciej części "Kogla mogla" najprawdopodobniej ruszą już wiosną!

Powoli, w międzyczasie będziemy przygotowywać się do startu nagrań. Trzeba szukać odpowiednich obiektów do zdjęć, wybrać terminy dogodne dla wszystkich i tak dalej, abyśmy w maju, kiedy zacznie się ładna pogoda mogli ruszyć ze zdjęciami-zdradziła scenarzystka. 

4/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Czekacie na "Kogel mogel 3"? My tak! 

5/5
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl

Jesteśmy pewni, że trzecia część będzie hitem!