Kasia Skrzynecka i Maciej Zakościelny
Kasia Skrzynecka i Maciej Zakościelny
Pokazała zdjęcia z planu!
1/4
Kasia Skrzynecka i Maciej Zakościelny

 

Wiadomość o tym, że Katarzyna Skrzynecka pojawi się w 3. części kultowej polskiej komedii "Kogel Mogel", pojawiła się w mediach już jakiś czas temu. Aktorka nie chciała jednak komentować tej informacji. Teraz przerwała milczenie i opublikowała serię zdjęć z planu filmowego. Na każdym z nich wygląda niesamowicie! Katarzyna Skrzynecka napisała też kilka słów o swojej roli. Musimy przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie, ale przede wszystkim zabawnie. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy zagrają w "Koglu Moglu 3"

2/4
Instagram

 

Kogo w "Kogel Mogel 3" zagra Katarzyna Skrzynecka?

 

Katarzyna Skrzynecka nie chciała zapeszać, dlatego dotąd milczała na temat swojej roli w filmie "Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3". Jednak teraz, gdy skończyła już pracę nad tą produkcją, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Na jej Instagramie pojawiło się kilka zdjęć z planu zdjęciowego. Katarzyna Skrzynecka ze szczegółami zdradziła także charakter swojej postaci. 

 

- O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji... A nawet jeśli - to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu 😄 ... Z radością dołączyłam do Ekipy Obsady superprodukcji MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 📽🎬 w roli Marleny Wolańskiej - żony słynnego (dziś już dorosłego) PIOTRUSIA Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny. Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem 😉😉😉 Będzie baaardzo zabawnie - zapewnia Katarzyna Skrzynecka. 

 

Co jeszcze zdradziła o swojej roli? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Wiemy, kiedy odbędzie się premiera "Kogla Mogla 3"

3/4
Instagram

 

Przypomnijmy, że Piotruś (Maciej Zakościelny) to syn Barbary (Ewa Kasprzyk) i Mariana Wolańskich (Zdzisław Wardejn). W poprzednich częściach wcielał się w niego kilkuletni Maciej Koterski. Chłopiec nie widział świata poza swoją opiekunką, Kasią (Grażyna Błęcka-Kolska). Teraz jednak będziemy obserwować jego poczynania w dorosłym życiu. Czy Kasia nadal będzie ważną osobą w jego otoczeniu? Przekonamy się o tym już 25 stycznia 2019 roku. To właśnie wtedy film "Kogel Mogel 3" ma trafić do kin! Wybierzecie się?

 

4/4
Instagram

 

Jesteście ciekawi postaci, w którą wciela się Katarzyna Skrzynecka?