Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy Kogel Mogel? Piotruś z Kogel Mogel dorosły Kogel Mogel 3 - kiedy premiera? "Szukaj mnie" kadr z teledysku Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego z filmu "Miszmasz" (Kogel Mogel 3) Tu jest jakby luksusowo - książka o Koglu Moglu
Tu jest jakby luksusowo - książka o Koglu Moglu
Mat. prasowe
1/4
Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy Kogel Mogel? Piotruś z Kogel Mogel dorosły
filmweb.pl

 

Premiera filmu "Kogel Mogel 3" zbliża się wielkimi krokami. Już za chwilę poznamy dalsze losy naszych ulubionych bohaterów. Jak potoczyło się życie Kasi Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska)? Czy spełniła wszystkie swoje marzenia? Na razie wiadomo jedynie, że nie jest już mężatką. Kasia rozstała się z Pawłem (Dariusz Siatkowski), ponieważ przyłapała go na zdradzie. Czy w życiu nauczycielki pojawi się ktoś nowy? A może to będzie jakiś stary adorator? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Grażyna Błęcka-Kolska jest pod wrażeniem scenariusza do "Kogel Mogel 3". Dlaczego?

2/4
Kogel Mogel 3 - kiedy premiera?

 

Kasia Solska w przeszłości miała kilku adoratorów. Jednym z nich był jej niedoszły mąż, Staszek Kolasa (Jerzy Rogalski). Kasia nie kochała go jednak, dlatego dzień przed ślubem uciekła z domu do Warszawy. Tam z kolei przez przypadek poznała rodzinę Wolańskich. Kasia zajęła się dzieckiem docenta i jego żony. Niestety, cały czas była posądzana o romans ze swoim pracodawcą. Jego ekscentryczna żona nie wierzyła, że młoda dziewczyna nie wpadła w oko Wolańskiemu. Choć wtedy między nimi nic nie zaiskrzyło, wszystko wskazuje na to, że ich drogi znowu się skrzyżują... Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Niezwykła historia Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Jak poradziła sobie w "Koglu Moglu 3"?

3/4
"Szukaj mnie" kadr z teledysku Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego z filmu "Miszmasz" (Kogel Mogel 3)
YouTube

 

"Kogel Mogel 3": Kasia i docent Wolański będą parą?

 

Okazuje się, że ani Kasia ani docent Wolański nie zapomnieli o sobie. Jak dowiadujemy się z książki pt. "Tu jest jakby luksusowo", która opowiada o tym, co wydarzyło się u bohaterów filmu między drugą a trzecią częścią, oboje przez lata często wracali do chwil, które spędzili razem. Docent Wolański próbował nawet nawiązać kontakt z Kasią, gdy ta była już mężatką. Mężczyzna wysyłał jej książki. W jednej z nich na Kasię czekał romantyczny liścik...

 

I któregoś dnia z grubego tomu podstaw psychologii dziecięcej wypadła kartka pocztowa z różami po jednej, a ręcznym dopiskiem po drugiej stronie: „Pani Kasiu, myślę często o Pani...”. Obok było dorysowane małe serduszko - czytamy we wspomnianej książce. 

 

W 3. części "Kogla Mogla" będziemy mieli szansę śledzić rozwój tej znajomości. Czy po latach między Kasią a docentem Wolańskim coś zaiskrzy? Przekonacie się w kinie! :)

 

4/4
Tu jest jakby luksusowo - książka o Koglu Moglu
Mat. prasowe

 

Więcej o losach bohaterów przeczytacie w książce "Tu jest jakby luksusowo". Wybieracie się też do kina? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat film Kogel Mogel