Dariusz Siatkowski z serialową Kasią na planie Kogel Mogel Kogel Mogel kadr z filmu - docent Marian Wolański i Kasia Kogel Mogel 3 zdjęcie z planu
East News
Musisz to wiedzieć przed pójściem do kina!
1/4
East News

 

25 stycznia odbędzie się długo oczekiwana premiera 3. części filmu "Kogel Mogel". Widzowie będą mogli sprawdzić, co zmieniło się u ich ulubionych bohaterów. Czeka na nich sporo niespodzianek. Szczególnie, jeśli chodzi o sytuację Kasi Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska). Okazuje się bowiem, że jej małżeństwo z Pawłem Zawadą (Dariusz Siatkowski) zakończyło się tragedią. Skrzywdzona kobieta rzuciła się w wir pracy.  Skupiła się także na wychowywaniu ich syna, Marcina (Nikodem Rozbicki).

 

Co takiego zrobił jej mąż? Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej!

 

O tym, co działo się w życiu bohaterów między 2, a trzecią częścią filmu możecie przeczytać w książce "Tu jest jakby luksusowo":

Tu jest jakby luksusowo - książka o Koglu Moglu
Mat. prasowe

Na rynku ukazała się też książka "Jak znalazłam swój punkt G":

Jak znalazłam swój punkt G - książka Barbara Wolańska
Mat. prasowe

POLECAMY: Bohaterka filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" jest autorką bestsellerowej książki!

2/4
Dariusz Siatkowski z serialową Kasią na planie Kogel Mogel
Eastnews

 

"Kogel Mogel 3": Dlaczego Kasia i Paweł rozwiedli się?

 

Choć wydawało się, że Kasia i Paweł to doskonale dobrana para, w pewnym momencie w ich małżeństwie pojawił się kryzys. Tak przynajmniej czytamy w książce pt. "Tu jest jakby luksusowo", która opowiada o tym, co działo się u bohaterów między 2. a 3. częścią filmu. Gdy syn Kasi i Pawła miał kilkanaście lat, kobieta dowiedziała się, że jej mąż ją zdradza. Choć początkowo nie chciała w to wierzyć, oczy otworzył jej list, który dostała od anonimowego nadawcy. 

 

„Proszę pani, bardzo panią lubię, jest pani doskonałą nauczycielką. Zasługuje pani na lepszego męża niż ten Zawada Paweł. Moja siostra pracuje w recepcji jednego hotelu pod niemiecką granicą. A kiedyś jak była u mnie na komunii syna, to widziała panią. No i przysłała mi takie zdjęcie. Napisała, że często ich widują. Bardzo mi przykro. Niech pani go kopnie w d… i znajdzie sobie kogoś, kto będzie pani wart. Życzliwa”  - napisał anonimowy nadawca.

 

Do listu dołączone było zdjęcie, na którym Paweł całował... Paulinkę! Tą samą, z którą w 2. części robił biznesy i która omal nie rozbiła małżeństwa docenta Wolańskiego! 

 

Zobacz także: Czy powinnam wybaczyć zdradę? Najpierw trzeba odbudować zaufanie

3/4
Kogel Mogel kadr z filmu - docent Marian Wolański i Kasia
Screen z filmu Kogel Mogel

 

Kasia, po zdradzie męża, podejmie decyzje o rozwodzie. Samotnie będzie wychowywała syna. Jak udało nam się dowiedzieć, w 3. części jej drogi ponownie skrzyżują się z docentem Wolańskim. Czy między nimi wybuchnie płomienny romans? Dowiemy się tego już niedługo!

 

Zobacz także: Zdrada męża i co dalej?

4/4
Kogel Mogel 3 zdjęcie z planu
Facebook

 

Wybieracie się na "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" do kina? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat film Kogel Mogel