Gdzie obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów 2016
©Brian Jackson/Fotolia

Oscary 2016: Gdzie będzie można obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów

Gdzie obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów 2016
©Brian Jackson/Fotolia

Gdzie będzie można zobaczyć ceremonię rozdania Oscarów? Już tradycyjnie, podobnie jak w poprzednich latach, ceremonię pokaże na żywo CANAL+. Będzie to jedyna polska telewizja, w której będziemy mogli obejrzeć na żywo, kto w tym roku otrzyma Oscara. A jeśli nie posiadacie CANAL+ to zapraszamy do nas. Na Party.pl przeprowadzimy tekstową transmisję na żywo, w trakcie której dowiecie się, kto z nominowanych będzie miał powód do świętowania. I czy Leonardo DiCaprio w końcu dostanie Oscara :).

Oscarowa noc w Polsce pokazana zostanie tylko w jednej telewizji

Transmisję 88. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej poprzedzi w nocy z 28 na 29 lutego relacja z czerwonego dywanu sprzed Hollywood&Highland Center. Jak co roku pierwsze gwiazdy pojawią się na czerwonym dywanie już około pierwszej w nocy, a te niecierpliwe nawet i wcześniej. Ceremonia rozdania Oscarów rozpocznie się o godzinie 2:30. CANAL+ zaprasza także na skróconą relację z imprezy we wtorek, 1 marca o 21:00. W ramach promocji transmisję na żywo z dywanu i gali oraz jej powtórkę będą mogli obejrzeć abonenci platformy nc+ bez konieczności posiadania CANAL+ w swoich abonamentach.

Abonenci CANAL+ będą mogli też zobaczyć ceremonię rozdania Oscarów w usłudze CANAL+ VOD, czyli np. na urządzeniach mobilnych.

 

Zobacz: 20 rzeczy, których nie wiedzieliście o filmach nominowanych do Oscarów 2016 - nie tylko dla kinomaniaków!

Gdzie jeszcze obejrzeć ceremonię rozdania Oscarów?

Fani kina, którzy nie posiadają dostępu do CANAL+ skazani są na transmisje w zagranicznych stacjach telewizyjnych. W Niemczech transmisję rozdania Oscarów można oglądać każdego roku na kanale PRO7, więc jeśli macie do niego dostęp, nie powinno być problemu z obejrzeniem gali. Nadawana jest ona bez lektora. Widzowie mieszkający na południu Polski powinni zaś zainteresować się czeskim ČT2. Tam transmisja nadawana będzie razem z symultanicznym tłumaczeniem na czeski. To pierwsza taka transmisja z Oscarów historii czeskiej telewizji.

Podobnie jak przed rokiem transmisję z czerwonego dywanu (bez późniejszej gali!) będzie można obejrzeć na żywo w E! Entertainment Television. Początek już o 23:30.

 

Dajcie znać w komentarzach, gdzie jeszcze szukać oskarowej gali.

 

Czy Leonardo DiCaprio w końcu otrzyma Oscara?

 

Sylvester Stallone to praktycznie murowany kandydat do Oscara za drugoplanową rolę męską.

 

Kto będzie cieszyć się wśród aktorek? Może Kate Winslet.

Więcej na temat Oscary
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27