Julia Wieniawa w sukni od MMC na premierze Julia Wieniawa na premierze filmu "Kobiety Mafii" Julia Wieniawa na premierze filmu "Kobiety Mafii" Julia Wieniawa na premierze filmu "Kobiety Mafii" Julia Wieniawa na premierze filmu "Kobiety Mafii"
Julia Wieniawa w sukni od MMC na premierze
Podoba się Wam?
1/6
Julia Wieniawa w sukni od MMC na premierze

 

Choć na premierze "Kobiet Mafii" pojawiło się mnóstwo znanych i utytułowanych aktorek, największe wrażenie na wszystkich zrobiła Julia Wieniawa, śmiało można powiedzieć, debiutantka w świecie filmu. W filmie Patryka Vegi zagrała córkę Bogusława Lindy. A więc na czerwonym dywanie wyglądała jak przystało na córkę mafiozy - było lśniąco i na bogato. Za jej spektakularny look odpowiada MMC! 

 

Julia Wieniawa na premierze "Kobiet Mafii" 

 

Tego wieczoru Julia miała na sobie sukienkę maksi bez ramion od MMC, szytą specjalnie na miarę. Mocno zaakcentowana talia, długi plisowany dół, przezroczysty panel na wysokości brzucha, metaliczna tkanina pokryta holograficzną siateczką - brzmi dobrze? Zdecydowanie, ale zapewniamy - wygląda jeszcze lepiej! 

 

Zobacz: Julia Wieniawa zdradza, jak jej się gra z Lindą! "Bałam się, że będę potraktowana jak nic nie znacząca dziewczyna"

 

Do tego puchówka (również od MMC - za 1800 zł) oraz hitowa torba Balenciaga Everyday Camera za około 3700 zł. Oczywiście bardzo trudno dostępna (dlatego hitowa), ale dla chcącego (czytaj Julia) nic trudnego. Modowy werdykt - 10/10.

 

Zobacz także: Katarzyna Warnke drastycznie ścięła włosy! Wiemy, skąd taka decyzja. Zobaczcie zdjęcia z premiery "Kobiet Mafii"

 

Zobacz koniecznie: Skrajne emocje Julii Wieniawy na planie nowego show Polsatu! Dlaczego się popłakała?

6/6
Julia Wieniawa na premierze filmu "Kobiety mafii"
ONS
Więcej na temat Julia Wieniawa Kobiety mafii