Jan Piechociński w czarnej marynarce Dorota Kamińska w czarnej mini Jolanta Nowak w szarym swetrze Ewa Sałacka w spodniach Danuta Kowalska w zielonej bluzce
Jan Piechociński w czarnej marynarce
1/5
Jan Piechociński w czarnej marynarce

Pamiętacie film "Och Karol"? W czasach PRL-u była to jedna z pierwszych komedii erotycznych! Scenariusz do niej napisała Ilona Łepkowska - jeszcze wtedy nie obwołana królową seriali. Bohaterem był żonaty Karol Górski, niepoprawny bawidamek otoczony gronem kochanek. Wszystkie panie skrzyknęły się, by zemścić się na Karolu i pewnego dnia Górski obudził się w domu z wszystkimi kochankami. I oczywiście żoną. Fabułę znają pewnie zresztą i młodsi widzowie, bo kilka lat temu powstał remake - "Och Karol 2", gdzie w rolę Karola wcielił się Piotr Adamczyk (pamiętacie gwiazdy, które wraz z nim zagrały?) W oryginale zagrał Jan Piechociński, który razem z koleżankami z planu pojawił się  konferencji z okazji 30-lecia filmu "Och, Karol". Jan Piechociński to jedyny aktor, który zagrał też w "Och Karol 2" - wcielił się w rolę księdza. Na spotkaniu pojawiły się m.in. Dorota Kamińska i Ewa Sałacka. Jesteście ciekawi jak zmienili się oni przez te kilkanaście lat? Zobaczcie naszą galerię!

 

Zobacz: Seksowna Anna Mucha na premierze filmu "Och Karol 2"

2/5
Dorota Kamińska w czarnej mini

Dorota Kamińska wciąż wygląda piękni! W "Och Karol" wcieliła się w filmie w rolę kochanki Wandy. W "Och Karol 2" Wandę grała Małgorzata Foremniak.

3/5
Jolanta Nowak w szarym swetrze

Jolanta Nowak to filmowa Irena. Pamiętacie? W "Och Karol 2" Irenę grała Katarzyna Zielińska.

4/5
Ewa Sałacka w spodniach

Ewa Sałacka zagrała Katarzynę Lesiak. Bardzo się zmieniła?

5/5
Danuta Kowalska w zielonej bluzce

Danuta Kowalska zagrała jedną z głównych ról i wcieliła się w Marię Górską - żonę Karola. W "Och Karol 2" Marię - ale narzeczoną, nie żonę – zagrała Małgorzata Socha.