Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303" Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303" Anna Mucha Anna Mucha w czerwonej sukni na ramówce TVP
Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa
Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha.
1/5
Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa

Czy czerwień będzie królować tej jesieni na wszystkich imprezach dla gwiazd, które właśnie się zaczynają? Wszystko wskazuje na to, że tak! Kolejnym dowodem na to jest najnowsza stylizacja Edyty Górniak, która zdecydowała się na premierę filmu "Dywizjon 303" założyć czerwoną suknię do ziemi! Bufiaste rękawki, kokardka, kołnierz pod samą szyję... i ten dekolt!

 

Edyta Górniak pokazała sporo! Naszym zdaniem, wyglądała bardzo podobnie do Anny Muchy, która na prezentację ramówki TVP wybrała suknię w czerwonym kolorze, również do samej ziemi.

 

Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii!

 

Zobacz: Krwista czerwień sprawdza się zawsze! Mucha założyła IDENTYCZNĄ suknię jak Dorota Gardias!

2/5
Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303"
Akpa

Edyta Górniak założyła bardzo odważną sukienkę - mocna czerwień sprawiła, że wszystkie oczy były zwrócone na Edytę. Dodatkowo dekolt i wystająca subtelnie czarna koronkowa bielizna sprawiły, że Edyta wyglądała niezwykle seksownie.

3/5
Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303"
Akpa

Kokardka, bufiaste rękawy i kołnierzyk miały dodać dziewczęcości i lekkości, ale ten dekolt... zniszczył wszystko! Z pewnością był to zamierzony efekt! ;)

4/5
Anna Mucha
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Ostatnio na intensywną czerwień od stóp do głów postawiła również Anna Mucha, która na ramówce TVP w sukni Violi Piekut najbardziej przyciągała wzrok.

5/5
Anna Mucha w czerwonej sukni na ramówce TVP
Piotr Podlewski/AKPA
Więcej na temat Edyta Górniak