Doda, premiera filmu "Juliusz" Doda, premiera filmu "Juliusz" Doda, premiera filmu "Juliusz" Doda, premiera filmu "Juliusz"
Doda, premiera filmu "Juliusz"
ONS.pl
1/4
Doda, premiera filmu "Juliusz"
ONS.pl

 

W ostatnich miesiącach Doda jest wyjątkowo aktywna - wystąpiła w "Pitbullu", nagrywa solową płytę, pojawia się na imprezach branżowych, tak jak chociażby na gali "Flesz Fashion Night", gdzie zaprezentowała się w kreacji od Patrycji Kujawy. W ostatni, poniedziałkowy wieczór wybrała się na premierę komedii twórców "Planety Singli", pt. "Juliusz". Jak wyglądała? Było gorąco!

 

Doda znów zachwyca!

Kolejny tydzień, kolejne medialne wyjście i kolejna świetna stylizacja! Doda znów była najjaśniejszą gwiazdą imprezy i przyćmiła pozostałych gości. W związku z tym, że może pochwalić się wysportowaną sylwetką i zgrabnym ciałem, wszystko leży na niej idealnie. Czy to w spodniach, czy w sukience, Rabczewska-Stępień zachwyca, a fani nie kryją zachwytu i wzorują się na niej. To by wyjaśniało świetną sprzedaż jej sklepu internetowego, w którym artystka wyprzedaje swoje stare, nieużywane ubrania i buty. Ostatnia stylizacja o tyle różni się od pozostałych, że gwiazda założyła ogniste buty i nie jest to Gucci

 

Sprawdźcie koniecznie, jak prezentowała się na ściance w kinie!

 

Polecamy: Wyglądają jak siostry! Doda i Marcelina Zawadzka założyły kreacje od tej samej projektantki! POJEDYNEK

2/4
Doda, premiera filmu "Juliusz"
ONS.pl

Doda znów zaufała jednemu z ulubionych projektantów - Robertowi Czerwikowi i przyodziała jego czarną, krótką sukienkę, inspirowaną kwiatami - ręcznie przyszywane płatki czarnej tafty i tiulu. By podkreślić talię, założyła czarny pasek, jednak najbardziej wyrazistym elementem jej stylizacji były jej buty! Pomarańczowy model na koturnach pochodzi z najnowszej kolekcji Prady i kosztuje ponad 4 tys. złotych! Jeśli ktoś jednak uważał, że było zbyt mrocznie, wokalistka dobrała do butów torebkę Hermesa w tym samym kolorze, której ceny modeli w zależności od wielkości, zaczynają się od 40 tys. złotych.

3/4
Doda, premiera filmu "Juliusz"
ONS.pl

Artystka wyglądała bardzo seksownie!

4/4
Doda, premiera filmu "Juliusz"
East News

Na premierze pojawiła się z przyjaciółką. 

Więcej na temat Doda