Dakota Johnson w czerwonej kreacji na premierze filmu Dakota Johnson na premierze filmu Suspiria Dakota Johnson w czerwonej kreacji na premierze filmu Dakota Johnson z babcią na premierze filmu w Los Angeles
Dakota Johnson w czerwonej kreacji na premierze filmu
East News
Wyglądała obłędnie!
1/4
Dakota Johnson w czerwonej kreacji na premierze filmu
East News

 

Plotki o ciąży Dakoty Johnson wracają jak bumerang. A wszystko przez to, że sama aktorka, jak i jej ukochany Chris Martin, nie chcą nic mówić na temat swojego życia prywatnego. Aktorka znana z hitu "50 twarzy Greya" i wokalista zespołu Coldplay spotykają się od ponad roku, ale ani razu nie potwierdzili jeszcze swojego związku, ani nie pokazali się razem na salonach. Jednak ich bliscy zapewniają, że są bardzo szczęśliwi, a nawet planują dzieci! Po raz pierwszy plotki o ciąży Dakoty pojawiły się wiosną, ale nie potwierdziły się. Od kilku tygodni jednak znów mówi się o tym, że aktorka spodziewa się dziecka. Co na to jej rzecznik? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz: Wszyscy gratulowali jej ciąży! Czy u Dakoty Johnson widać już brzuszek?

2/4
Dakota Johnson na premierze filmu Suspiria
East News

Na początku października w mediach pojawiła się informacja, że Dakota i Chris zorganizowali imprezę dla swoich bliskich, podczas której ogłosili, że spodziewają się dziecka. Jak podawał TMZ, wśród gości pojawili się rodzice Dakoty: Melanie Griffith i Don Johnson oraz przyjaciele pary Sean Penn i Julia Roberts. Media podały również, że para spodziewa się chłopca.

Kilka dni później rzecznik Dakoty zdementował te informacje i podał, że przyjęcie w ich domu odbyło się, ale nie po to, żeby ogłosili, że spodziewają się dziecka. Dakota 4 października obchodziła swoje urodziny i świętowała je w gronie przyjaciół i rodziny. 

3/4
Dakota Johnson w czerwonej kreacji na premierze filmu
East News

Fani pary wiedzą jednak swoje i podejrzewają, że Dakota i tak nie potwierdziłaby informacji o ciąży, ponieważ od lat chroni swoją prywatność i nie mówi o życiu osobistym. Jednak czy widać już brzuszek?

Mamy zdjęcia Dakoty z ostatniej premiery w Los Angeles!

4/4
Dakota Johnson z babcią na premierze filmu w Los Angeles
East News

Dakota na premierę swojego filmu zabrała... babcię!

Więcej na temat Dakota Johnson