Dakota Johnson w czerwonej sukni na festiwalu w Wenecji Dakota Johnson jest w ciąży? Dakota Johnson jest w ciąży? Dakota Johnson jest w ciąży?
Dakota Johnson w czerwonej sukni na festiwalu w Wenecji
East News
Jednak ciąża?
1/4
Dakota Johnson w czerwonej sukni na festiwalu w Wenecji
East News


Wszyscy zamarliśmy, kiedy naszym oczom ukazał się ten widok! Dakota Johnson na wielkiej gali podczas premiery dreszczowca "Suspiria" wyglądała rewelacyjnie w czerwonej połyskującej sukni do samej ziemi. Dakota do całości dobrała bogatą biżuterię w postaci wiszących kolczyków, a włosy związała w charakterystyczny dla niej luźny kok. Wyglądała dziewczęco, ale jednocześnie bardzo elegancko. I na tym tak naprawdę nasze zachwyty mogłyby się skończyć, gdyby nie jeden BARDZO WAŻNY detal! Czy wy też to zauważyliście? Na premierze filmu Dakocie odznaczał się... brzuszek. Zwłaszcza, kiedy stanęła profilem do fotoreporterów.

 

Czy Dakota Johnson jest naprawdę w ciąży? Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii!

 

Więcej: Założyła szeroką sukienkę i fani zaczęli wypytywać: "Ciąża?!" Zobacz nowe ZDJĘCIA Dakoty Johnson

2/4
Dakota Johnson jest w ciąży?
ONS.pl

 

Kiedy Dakota Johnson stanęła bokiem do fotoreporterów, trudno było nie zwrócić uwagi na jej brzuszek, który delikatnie odstawał - mimo szerokiej sukienki, która może miała go ukryć?

 

Zobacz: Jamie Dornan i Dakota Johnson udzielili wywiadu Annie Wendzikowskiej!

3/4
Dakota Johnson jest w ciąży?
ONS.pl

 

Zagraniczne media nadal milczą na temat ciąży Dakoty Johnson. Czy gwiazda rzeczywiście spodziewa się dziecka, a może po prostu przed premierą skoczyła na pizzę? ;)

 

Przypomnijmy, Dakota Johnson spotyka się z Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldplay. Para niechętnie pokazuje się razem i jak najbardziej stroni od mediów.

 

Polecamy też: Skrzywdzony czy wyuzdany? Ta historia wyjaśnia, dlaczego Christian Grey pokochał ostry seks

4/4
Dakota Johnson jest w ciąży?
ONS.pl

Dakota Johnson na premierze "Suspirii" wyglądała rewelacyjnie.

Więcej na temat Dakota Johnson