Leonardo DiCaprio w szarym garniturze
East News

Czy Leonardo DiCaprio w końcu dostanie Oscara? Znamy typy bukmacherów!

Leonardo DiCaprio w szarym garniturze
East News

Czy Leonardo DiCaprio otrzyma Oscara za rolę w filmie "Zjawa"? Jego nazwisko jest obecnie jednym z najbardziej gorących w branży filmowej. Wszyscy zastanawiają się, czy aktor w końcu otrzyma wymarzoną statuetkę. DiCaprio był nominowany do tej nagrody już czterokrotnie: za występy w filmach "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Aviator", "Krwawy diament" i "Wilk z Wall Street". Za każdym razem, gdy Leo przegrywał, wszyscy zastanawiali się, kiedy w końcu ten wybitny aktor otrzyma tę najważniejszą nagrodę filmową. Być może to właśnie w tym roku mu się poszczęści. W czasie rozdania Złotych Globów, które są nazywane przymiarką do Oscarów, to właśnie Leo był największym triumfatorem. Gdy obierał nagrodę, oklaskiwano go na stojąco!

Oscary 2016 - najlepszy aktor - typy bukmacherów

Gdy tylko ogłoszono nominacje do Oscarów 2016, oczy całego świata znów zwrócone były w stronę Leonardo DiCaprio. To właśnie "Zjawa" z Leo w roli głównej zebrała najwięcej, bo aż 12 nominacji! W tym za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. Konkurentami Leo są:

 

Bryan Cranston, "Trumbo"

Matt Damon, "Marsjanin"

Michael Fassbender, "Steve Jobs"

Eddie Redmayne, "Dziewczyna z portretu"

 

Który z nich otrzyma nagrodę? Typy bukmacherów są jednoznaczne! To właśnie Leonardo DiCaprio jest pewniakiem do tegorocznego Oscara. Lista kolejnych kandydatów prezentuje się następująco: Eddie Redmayne, Michael Fassbender, Bryan Cranston oraz Matt Damon. Czy te przewidywania się sprawdzą, a Leo przestanie być największym pechowcem Hollywood? Będziecie trzymać za niego kciuki?

 

Zobacz też: 7 rzeczy, których nie wiedziałeś o Leonardo DiCaprio!

 

Leonardo DiCaprio na 88. obiedzie dla nominowanych do Oscara.

Leonardo DiCaprio w szarym garniturze
East News

Czy aktor w końcu otrzyma wymarzoną statuetkę?

Leonardo DiCaprio w szarym garniturze
East News

 

Więcej na temat Leonardo DiCaprio Oscary
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36