Magda Cielecka w białej sukni Monika Olejnik w koronkowej sukni Kinga Preis w czarnej sukni Dorota Williams w czerwonej sukni Magda Cielecka w białej sukni
Magda Cielecka w białej sukni
1/15
Magda Cielecka w białej sukni

Magdalena Cielecka, Maja Bohosiewicz i Monika Olejnik przyćmiły inne gwiazdy na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni! Piękne gwiazdy pojawiły się w sobotni wieczór na gali rozdania nagród dla najlepszych produkcji, które już niebawem będziemy mogli zobaczyć w kinach. Oprócz nich pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło zjawiskowych Oli Hamkało i Kingi Preis czy Katarzyny Kwiatkowskiej, która na ten wieczór wybrała sukienkę z odważnym dekoltem. Na czerwonym dywanie pozowali także panowie, a wśród nich między innymi Wiktor Zborowski, Mateusz Damięcki czy Łukasz Nowicki. Kto wyglądał najlepiej?

Najlepszym filmem podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni okazała się produkcja "Ostatnia rodzina" z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Film zdobył też statuetki w kategoriach "Najlepszy film", "Najlepsza rola męska" i "Najlepsza rola kobieca".

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk na festiwalu filmowym w Gdyni! Towarzyszyła mu nowa partnerka? ZDJĘCIA​

2/15
Monika Olejnik w koronkowej sukni
3/15
Kinga Preis w czarnej sukni
4/15
Dorota Williams w czerwonej sukni
5/15
Magda Cielecka w białej sukni
6/15
Sonia Bohosiewicz w granatowej sukni
7/15
Marieta Żukowska w białej stylizacji
8/15
Monika Zamachowska w spódnicy
9/15
Wiktor Zborowski w garniturze
10/15
Mateusz Damięcki w garniturze
11/15
Łukasz Nowicki w garniturze
12/15
Ola Hamkało z ciemnymi ustami
13/15
Kasia Warnke w czarnej spódnicy
14/15
Michał Witkowski w kapeluszu
15/15
Katarzyna Kwiatkowska w czarnej sukni