Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha na premierze filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora
Anna Mucha i Marcel Sora
EastNews
1/4
Anna Mucha i Marcel Sora
EastNews

 

To była jedna z najbardziej zaskakujących wiadomości na początku tego roku! Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was, że Anna Mucha po trwającym 10 lat związku, rozstała się z Marcelem Sorą. Gwiazda nie zaprzeczyła doniesieniom. Wydała w tej sprawie wyłącznie jedno oświadczenie, w którym oznajmiła, że nie ma zamiaru komentować prywatnego życia w sieci.

 

Na wczorajszą premierę filmu "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel III" gwiazda zaprosiła jednak ukochanego, do którego czule się uśmiechała. Widać, że para ma ze sobą świetny kontakt. Czy Mucha i Sora postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? Para ma przecież ze sobą dwójkę dzieci. A może po prostu razem pracują? Koniecznie zobaczcie, jak tych dwoje prezentowało się na wczorajszej premierze filmu!

Zobacz też: Grażyna Błęcka-Kolska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki i inne gwiazdy na premierze "Kogla Mogla 3"

2/4
Anna Mucha na premierze filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"
ONS

 

Gwiazda na czerwonym dywanie zdecydowanie błyszczała! Anna postawiła na kreację do ziemi, która odsłaniała jej piękne i zgrabne nogi. Mucha nie zakryła też ramion i biustu. Choć Marcel Sora nie towarzyszył aktorce na ściance, paparazzi udało się uwiecznić parę wśród tłumu. Czy Ania i Marcel rozstali się?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Po 10 latach związku Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą! Co się stało?

3/4
Anna Mucha i Marcel Sora
EastNews

 

Film "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel III" z pewnością musiał być świetny. Bo Ani i Marcelowi uśmiech przez całą premierę nie schodził wręcz z twarzy. Gwiazdy nie dały po sobie poznać, że coś między nimi może być nie tak. Ania i Marcel nie wymienili jednak między sobą żadnych czułości. Nie trzymali się również za ręce... Dzień wcześniej na Instagramie Marcel Sora opublikował zdjęcie nogi Anny Muchy. Podpisał je hashtagiem "kocham moją pracę". Czy oznacza to, że Annę i Marcela łączą teraz jedynie relacje zawodowe? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming Soon #ilovemyjob @taannamucha

Post udostępniony przez Marcello Sora (@marcellosora)

4/4
Anna Mucha i Marcel Sora
EastNews

 

Czy Mucha i Sora wciąż są razem?