Alicja Bachleda Curuś na premierze filmu w USA Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
Alicja Bachleda Curuś na premierze filmu w USA
Zagrała jedną z głównych ról!
1/6
Alicja Bachleda Curuś na premierze filmu w USA

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na premierze filmu "The American Side" w Nowym Jorku. Aktorka na ten wieczór wybrała biało-czerwoną sukienkę, a więc postawiła na polskość :) Zaskoczyła zaś butami - do zwiewnej kreacji dobrała szpilki z frędzlami w ciemnym zielonym kolorze.  

 

Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA!

Alicja Bachleda Curuś w filmie The American Side gra jedną z głównych ról. To historia polskiego detektywa Charliego Paczynskiego, który trafia na trop spisku. Jego celem jest wprowadzenie w życie wynalazku Nikoli Tesli. Alicja Bachleda Curuś wciela się w rolę wynalazczyni, którą ściga mafia. W filmie wystąpiły tak wielkie gwiazdy jak Matthew Broderick i Camilla Belle. Obraz otrzymał bardzo dobre recenzje. 

Czy okaże się sukcesem? Zobaczcie zdjęcia z imprezy. Uważamy jednak, że Alicja Bachleda Curuś jeszcze lepiej prezentuje się na polskich premierach!

 

Zobacz: Mikołaj Roznerski zachwycony: "Alicja jest ikoną!". Coś ich jednak łączy? ​

2/6
Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA
3/6
Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA
4/6
Alicja Bachleda Curuś na premierze w USA
5/6
Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
ONS
6/6
Alicja Bachleda- Curuś i Mikołaj Roznerski na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
ONS
Więcej na temat Alicja Bachleda Curuś