EastNews

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze ostatniego filmu męża. Była bardzo wzruszona...

EastNews

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na oficjalnej premierze filmu "Ukryta Gra", wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka, na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2019. W ten sposób prezenterka uczciła pamięć tragicznie zmarłego męża. Było to pierwsze publiczne wyjście Agnieszki od dnia pogrzebu Piotra.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża

8 listopada do kin trafi ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Starak - „Ukryta gra”. To światowa produkcja, w której główne role grają m.in. Robert Więckiewicz, Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor oraz Corey Johnson.

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky (Bill Pullman) rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą - brzmi opis filmu.

Pokaz filmu odbył się kilka dni temu podczas festiwalu w Gdyni, zabrakło na nim jednak Agnieszki. Gwiazda pojawiła się z twórcami filmu na oficjalnej premierze. Jak zapowiadała wcześniej rzeczniczka festiwalu, Magdalena Jacoń, zainteresowanie tą produkcją było ogromne:

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak

Jak podaje trójmiejska Wyborcza Krzysztof Terej, współproducent filmu i przyjaciel rodziny, poprosił gości o minutę ciszy. Agnieszce na miejscu towarzyszyła matka i oczym Piotra, Anna Woźniak-Starak i Jerzy-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zrezygnowała z pracy w telewizji, nie wiadomo, kiedy do niej wróci. Dopiero kilka tygodni po tragicznych wydarzeniach na jeziorze Kisajno na Mazurach była w stanie zabrać głos:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Agnieszka pierwszy raz pojawiła się publicznie od dnia pogrzebu męża

EastNews

Agnieszka na festiwalu w Gdyni 

EastNews

Agnieszka z trudem opanowywała emocje

EastNews

Uroniła kilka łez

EastNews

Agnieszka siedziała z matką Piotra Woźniaka-Staraka i jego ojczymem 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

Agnieszka nie pozowała do zdjęć fotoreporterom 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

Dziennikarka na premierze filmu swojego męża 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

 

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04