Zobacz najlepszą komedię na wakacje! "Agentka specjalnej troski" rozbawiła już ponad 4,5 miliona Francuzów! W kinach - już od 18 sierpnia! Dlaczego warto obejrzeć ten film? Zobaczcie sami!

 

O czym jest film "Agentka specjalnej troski"?

Dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet.  Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę. Marzy ona o tym, aby zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych. W rolach głównych król francuskich komedii - Dany Boon i niezwykle zabawna Alice Pol. Ten duet rozbawił w kinach ponad 4,5 miliona Francuzów!

Co mówią krytycy?

„Dany Boon pozostaje królem francuskiej komedii” – Télérama


„Dany Boon wraca na ekrany ze znakomitą komedią. Udany, zabawny film i sukces kasowy” – Le Parisien


„Świetne dialogi, zabawne postaci drugoplanowe, kaskada gagów. Agentka specjalnej troski to bez wątpienia najlepsza komedia Dany’ego Boona od czasu Jeszcze dalej niż północ. Genialna scena, w której Yvan Attal, w roli serbskiego kryminalisty, przebiera się za transwestytę podczas Gay Pride. Kultowa!” -Public


„Godzina i czterdzieści pięć minut znakomitych gagów”! – Culture box

Nie jesteście przekonani? Zobaczcie zabawny zwiastun!

 

Mat. promocyjne

 

Mat. promocyjne

 

Mat. promocyjne

Więcej na temat film