Wyniki oglądalności koncertów sylwestrowych
Akpa

Polsat, TVN czy TVP? Która stacja wygrała w sylwestra? Są oficjalne wyniki oglądalności

Wyniki oglądalności koncertów sylwestrowych
Akpa

W tym roku aż trzy największe stacje telewizyjne stanęły do walki o najlepszą sylwestrową noc koncertową. We Wrocławiu tradycyjnie rządziło TVP2, Polsat tym razem przeniósł się ze stolicy do Gdyni, a powracający TVN zorganizował show w Krakowie. Na każdym z nich nie brakowało gwiazd, niespodzianek i niezapomnianych momentów. Przypomnijmy:  Plejada gwiazd na sylwestrze w Polsacie

Producenci poszczególnych koncertów oddelegowali na scenę najcięższe działa - znane nazwiska, wizualizacje, tancerzy i rozmaite dodatkowe atrakcje, które miały przyciągnąć widzów przed telewizorami. Kto wygrał sylwestrową bitwę o oglądalność? Są już oficjalne wyniki i zwycięzcą okazał się Polsat. Sylwestrową Moc Przebojów w Gdyni wybrało ponad dwa razy więcej widzów niż Sylwestra z Dwójką i ponad trzy razy więcej niż sylwestrową zabawę z TVN. 

Zobacz: Gwiazdy TVN zrobiły wielkie show w Krakowie

W samym Polsacie  udziały w Sylwestrowej Mocy Przebojów wyniosły 32,9% w grupie wszystkich badanych (4+) i 33,4% w grupie komercyjnej (16-49) co daje im najlepszy wynik w historii. Wyniki, które uzyskała Sylwestrowa Moc Przebojów były wyższe niż łączne udziały trzech pozostałych, największych stacji. TVP2 uzyskała 14,5% w grupie 4+ i 14,3% w grupie komercyjnej, TVN odpowiednio 8,9% i 9,9% i TVP 7,9% 4+ i 7,1 % w 16-49. Tyle z czystych statystyk.

A wy którego sylwestra oglądaliście? Przyznacie chyba, że w tym roku działo się wyjątkowo dużo... ;)

Zobacz: Maryla Rodowicz pokazała swoje stuczne piersi na koncercie sylwestrowym

Zobacz: Górniak zachwyciła w dwóch kreacjach we Wrocławiu

Zobacz: Steczkowska z cekinowymi brwiami dała czadu na sylwestrze

Zobacz: Wpadka Liszowskiej - obcisły lateks i korale

 
 
 

 

Więcej na temat TVN Polsat TVP 2
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40