Michał Szpak wrócił już do Polski po finale konkursu Eurowizji 2016, w którym zajął wysokie 8. miejsce. Gdyby jurorzy z poszczególnych krajów byli bardziej przychylni ( w ich głosowaniu Polak zajął przedostatnie miejsce), Michał Szpak mógłby liczyć na miejsce w pierwszej piątce, bo w głosowaniu widzów zajął 3. miejsce przed faworytami m.in. Szwecją czy Australią. Czy w związku z tak świetnym wynikiem Michał planuje teraz międzynarodową karierę?

Najważniejsi byli dla mnie widzowie, oni na mnie zagłosowali i to jest istotne. Głosowała cała Europa i Australia, oglądały nas Stany Zjednoczone i Chiny. Teraz mój singiel w 24 krajach jest na topowych pozycjach na iTunes. Płyta sprzedaje się bardzo dobrze. Jestem szczęśliwy, że zauważyło mnie tyle osób za granica (...) Na pewno szykuje się trasa po Chinach, są zapytania w USA i Kanadzie. Pierwszy koncert w Portugalii został już zabukowany, powiedział Michał Szpak.

Michał Szpak zdradził też, z kim chciałby zaśpiewać w duecie oraz jak się czuł po powrocie do Polski z konkursu Eurowizji. Posłuchajcie koniecznie!

 

ZOBACZ: Robert Kozyra nazwał Michała Szpaka "wydmuszką". Jego słowa skomentował Jacek Cygan. Ostro!

 

Michał Szpak wrócił do Polski po konkursie Eurowizji

Michał Szpak na pierwszej imprezie po Eurowizji
ONS

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja