Szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017

Jakie są szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017? Zobaczcie tylko notowania bukmacherów...

Szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017

Jakie są szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017? Zobaczcie najnowsze notowania bukmacherów! Czy polska reprezentantka ma szansę na wejście do finału? A jeśli tak, to które miejsce zajmie? Czy ostatnie torunee po niektórych europejskich miastach pomogło Moś?

 

Eurowizja 2017: notowania bukmacherów! Jakie szanse ma Kasia Moś?

Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, obecne notowania bukmacherów dają nam 11. miejsce w pierwszym półfinale konkursu (9 maja), czyli na granicy awansu do finału.

Lepiej wypada ankieta przeprowadzana na portalu Wiwibloggs - jednego z największych zajmujących się Eurowizją, dotycząca 1. półfinału. Polska zajmuje 6. miejsce (wygrywa Belgia). Jeśli chodzi zaś o całą Eurowizję, Kasia zajmuje wysokie, 7. miejsce z wynikiem 3,63% (prowadzą Włochy 9,43%). Jednak, jak zauważa Dziennik Eurowizyjny, są to głosy masowo nabijane przez niektórych czytelników z Polski, co według nich przybliża Moś do zwycięstwa. 

Z kolei na estońskiej stronie Eurovisioon.ee zestawione są najistotniejsze ankiety eurowizyjne z całej Europy (pod uwagę wzięto m.in. głosowania z ESCstats, ESCforum czy ESCnation). Tu znów prowadzą Włochy, za nimi Belgia, potem Francja. Niestety, Polska zajmuje dopiero... 30. miejsce! 

Co o tym sądzicie? Czy Polska ma szansę na wygraną?

 

Zobacz: Kasia Moś odwiedziła redakcję Party.pl! Zobaczcie, co z nami robiła!

 

Piosenka Kasi Moś na Eurowizję 2017:

Włochy są aktualnie faworytem w głosowaniu bukmacherów!

Kasia Moś na Eurowizji zaprezentuje utwór "Flashgliht".

Szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017

Więcej na temat Eurowizja Kasia Moś
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47