Salvador Sobral jest ciężko chory?
East News

Zwycięzca "Eurowizji" walczy o życie! Tomasz Raczek: "Do końca roku dano mu czas na znalezienie dawcy serca"

Salvador Sobral jest ciężko chory?
East News

Salvador Sobral walczy o życie! W miniony weekend Portugalczyk zachwycił swoim występem na Eurowizji i wygrał międzynarodowy konkurs muzyczny. Niestety, już kilka godzin po zakończeniu Eurowizji w mediach pojawiły się informacje o bardzo złym stanie zdrowia artysty, który jeszcze przed imprezą trafił do szpitala i nie uczestniczył w próbach technicznych i koncertach promujących. Media donosiły wówczas, że Sobral ma problemy z sercem, nikt nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, w jak poważnym stanie znajduje się wokalista. 

Tomasz Raczek i Artur Orzech o stanie zdrowia zwycięzcy Eurowizji

O tym, że Salvador Sobral walczy o życie napisał Tomasz Raczek, który po zwycięstwie Portugalczyka wstawił w sieci wzruszający post. Raczek zdradził, że Salvador musi przejść przeszczep serca. 

Salvador Sobral wywalczył dla Portugalii zwycięstwo w Konkursie Eurowizji. Wygrał w głosowaniu jurorów i widzów. Odbierając nagrodę powiedział, że sztuka to nie fajerwerki, tylko przede wszystkim uczucia. Piękny moment, piękna piosenka, piękny człowiek. Szkoda, że ciężko chory na serce i na scenę musiał wyjść z maszynerią regulującą jego pracę, umieszczoną na brzuchu (chciał ukryć swoją chorobę, ale przed finałem jego stan się pogorszył i musiał pilnie przejść operację - do końca roku dano mu czas na znalezienie dawcy serca). Czy tylko na granicy życia potrafimy odrzucać blichtr, by dostrzegać to co proste, prawdziwe i naprawdę ważne?- napisał Tomasz Raczek. 

Informacje Tomasza Raczka potwierdził Artur Orzech, który skomentował doniesienia dotyczące zwycięzcy Eurowizji na swoim profilu na Facebooku.

Ta szydera w Polsacie z Sobrala, chłopaka, który czeka na przeszczep serca i w Kijowie pod koszulą miał aparaturę monitorującą serce jak informuje już wiele źródeł jest wysoce niesmaczna - napisał na Facebooku. Kayah odkryła go 4 mies. Temu i mi pisała o tym już we wtorek. Nie chciałem iść w komentarzu w słabość. Dumny jestem że wygrał i nie komentowałem jego fenomalnego talentu " na litość":)

Sam Salvador Sobral, jak i jego siostra,  nie chcą mówić o problemach zdrowotnych artysty. 

Nie będę komentowała sprawy - mówiła jego siostra, która skomponowała piosenkę dla Salvadora. 

Zobacz także: Niesamowity Salvador Sobral z Portugalii wygrał Eurowizję 2017! A jak poradziła sobie Kasia Moś?

Salvador Sobral jest ciężko chory.

Salvador Sobral z siostrą po wygranej Eurowizji 2017

Tomasz Raczek o stanie zdrowia zwycięzcy Eurowizji.

Salvador Sobral jest ciężko chory? Komentarz Tomasza Raczka
Facebook

Informacje potwierdził również Artur Orzech.

Salvador Sobral jest ciężko chory? Komentarz Artura Orzecha
Facebook

Dziennikarz, który relacjonował Eurowizję przyznaje, że Salvador Sobral jest ciężko chory.

Salvador Sobral jest ciężko chory? Komentarz Artura Orzecha
Facebook

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55