Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN" Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN" Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN" Halina Mlynkova w jeansowej sukience
Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN"

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN". Młoda gwiazda zdradziła, co zaśpiewa na zbliżającym się Sopot Top of The top Festival 2019 oraz przy okazji wykonała swój singiel z debiutanckiej płyty - "Bunt". Zobaczcie zdjęcia! 

Zobacz także: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Znamy powody!

1/4
Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN"

Roksana Węgiel jako jedyna będzie gwiazdą dwóch festiwalowych dni. Pojawi się na scenie 14 sierpnia (podczas koncertu iDance) oraz 16 sierpnia na Young Choice Awards. W rozmowie z prowadzącymi zdradziła, że wykona dwa utwory - eurowizyjny hit "Anyone I Want to Be" oraz "Dobrze jest, jak jest" (który walczy o tytuł hitu lata 2019 w plebiscycie na Party.pl).

2/4
Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN"

Tego dnia Roksana Węgiel postawiła na nieco hiszpański styl! Bufiasty top i spódnicę z długim tyłem. Wyglądała olśniewająco! A na scenie zaprezentowała singiel "Bunt" z bestsellerowej debiutanckiej płyty!

 

3/4
Roksana Węgiel w zielonej spódnicy i topie w "Dzień Dobry TVN"

Rano było dość chłodno, a więc Roksana musiała skorzystać z ciepłego, szarego swetra. W studiu Dzień Dobry TVN pojawiła się również Agnieszka Adamczewska, która także zaśpiewa w Sopocie.

4/4
Halina Mlynkova w jeansowej sukience
EOS

Gościem śniadaniówki TVN była również Halina Mlynkova, która w Sopocie na festiwalu wystąpi z zespołem Brathanki! Oczywiście nie zabraknie "Czerwonych korali"! Podczas Top of the top Festival 2019 w Sopocie zaśpiewają również m.in. Kayah, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Michał Szpak, Margaret, Cleo, Kasia Stankiewicz i Varius Manx, Agnieszka Chylińska, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Duncan Laurence, Edyta Górniak, Anita Lipnicka, Urszula, Wilki, Sarsa, Perfect oraz sama Bonnie Tyler! Na kogo czekacie najbardziej?

 

Więcej na temat Halina Mlynkova Roksana Węgiel