Roksana Węgiel w biało czerwonej koszuli

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019! Wypadła znakomicie!

Roksana Węgiel w biało czerwonej koszuli

Roksana Węgiel miała swoje "pięć minut" na Eurowizji 2019! Ze zwyciężczynią Eurowizji Junior w 2018 został przeprowadzony krótki wywiad. Przypomniano również jej zwycięski występ z utworem "Anyone I Want to be".

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019!

Jak Roksana wspominała ten czas? 

Jestem bardzo podekscytowana, że jestem tutaj. Byłam bardzo zdenerwowana, to było najlepsze doświadczenie w moim życiu, była to ogromna przygoda, nie traktowałam tego jako konkurs. - powiedziała płynnym angielskim. 

Widać, że Roksana nie była zdenerwowana, cały czas się uśmiechała! Zdjęcia poniżej!

Przypomnijmy - 17. konkurs Eurowizji Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 w Arenie Gliwice. 13 maja podczas konferencji JESC 2019 (Junior Eurovision Song Contest) w Tel Awiwie zostały zaprezentowane oficjalne logo i slogan  konkursu Eurowizji Junior 2019 - „Share the Joy”. 

Latawiec symbolizuje wolność, lekkość, wszystko, co w życiu najpiękniejsze. Ale żeby poleciał, musimy współdziałać. Taka idea przyświeca tegorocznej edycji Eurowizji Junior 2019. Gospodarze i organizatorzy wydarzenia, Europejska Unia Nadawców i Telewizja Polska, chcą pokazać kilkudziesięciu milionom widzów, że można wiele rzeczy robić razem. Wspólna aktywność sprawia, że stajemy się lepsi, mądrzejsi, bardziej wrażliwi. Po prostu – warto dzielić się radością! Dlatego hasłem tegorocznej edycji konkursu jest właśnie „Share The Joy” - czytamy w komunikacie TVP. 

 

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019. Jak wyglądała?

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019. Jak wyglądała?

Logo Eurowizji Junior!

Logo Eurowizji Junior 2019

 

Więcej na temat Eurowizja Roksana Węgiel
Przeładuj

Hotel Paradise: Sonia powiększyła usta i wstrzyknęła botoks w żuchwę: "Straciłam przez to swój szeroki uśmiech"

zobacz 03:06