Roksana Węgiel w biało czerwonej koszuli

Roksana Węgiel miała swoje "pięć minut" na Eurowizji 2019! Ze zwyciężczynią Eurowizji Junior w 2018 został przeprowadzony krótki wywiad. Przypomniano również jej zwycięski występ z utworem "Anyone I Want to be".

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019!

Jak Roksana wspominała ten czas? 

Jestem bardzo podekscytowana, że jestem tutaj. Byłam bardzo zdenerwowana, to było najlepsze doświadczenie w moim życiu, była to ogromna przygoda, nie traktowałam tego jako konkurs. - powiedziała płynnym angielskim. 

Widać, że Roksana nie była zdenerwowana, cały czas się uśmiechała! Zdjęcia poniżej!

Przypomnijmy - 17. konkurs Eurowizji Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 w Arenie Gliwice. 13 maja podczas konferencji JESC 2019 (Junior Eurovision Song Contest) w Tel Awiwie zostały zaprezentowane oficjalne logo i slogan  konkursu Eurowizji Junior 2019 - „Share the Joy”. 

Latawiec symbolizuje wolność, lekkość, wszystko, co w życiu najpiękniejsze. Ale żeby poleciał, musimy współdziałać. Taka idea przyświeca tegorocznej edycji Eurowizji Junior 2019. Gospodarze i organizatorzy wydarzenia, Europejska Unia Nadawców i Telewizja Polska, chcą pokazać kilkudziesięciu milionom widzów, że można wiele rzeczy robić razem. Wspólna aktywność sprawia, że stajemy się lepsi, mądrzejsi, bardziej wrażliwi. Po prostu – warto dzielić się radością! Dlatego hasłem tegorocznej edycji konkursu jest właśnie „Share The Joy” - czytamy w komunikacie TVP. 

 

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019. Jak wyglądała?

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019. Jak wyglądała?

Logo Eurowizji Junior!

Logo Eurowizji Junior 2019

 

Więcej na temat Eurowizja Roksana Węgiel